fbpx

Mieszkanie częściowo do remontu w Gd Oliwie

Bitwy Oliwskiej
Cena:
375 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie doskonałe pod inwestycję dla studentów AWF i Wyższej Szkoły Zarządzania.(650m).

Bardzo dobra lokalizacja: do przystanku autobusowego-100m,tramwajowego-300m,SKM Żabianka-650m, Park Oliwski 700m.W pobliżu restauracja m. innymi Pobitegary, sklepy, szkoła, przedszkola, weterynarz itd.

Lokal na wysokim parterze, częściowo do remontu. Składa się z:
-dwóch nie zależnych pokoi,
-osobnej kuchni, z której można zrobić trzeci pokój,
-
łazienki z wanną
-przestronnego pokoju.
Mieszkanie wysokie 280cm, ogrzewanie miejskie, woda piec dwu funkcyjny gazowy. W mieszkaniu zostały wymienione drzwi wejściowe na nowe antywłamaniowe, nowe okna PCV oraz zamontowane są nowoczesnego typu kaloryfery. Na podłogach parkiet do odnowienia.

Budynek z lat 60-tych zadbany, ocieplony, ceglany, nowa elewacja.  Klatka schodowa po remoncie. wejście zabezpieczone domofonem, winda dla niepełnosprawnych. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe. Cicha i spokojna okolica. Opłaty administracyjne ok.450zł. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.41856
18.5663
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń