fbpx

Rozkładowe, widna kuchnia, balkon, garaż, PKP

Warszawska
Cena:
390 000 zł
Opis nieruchomości
Dostępność
Sprzedający zwolnią mieszkanie w wakacje 2020. Czekają na wybudowanie ich nieruchomość na rynku pierwotnym.

Budynek

Budynek pochodzi z przełomu lat 75/76 i ostatnim budynkiem w okolicy budowanym z cegły i pustaka. 10 lat temu nastąpiła wymiana rur wodnych oraz gazowych, we wrześniu nastąpi wymiana c.o., została również wymieniona elektryka na klatkach schodowych oraz w lokalu. Na klatkach jest instalacja UPC oraz Orange światłowód.

Mieszkanie
Mieszkanie ma bardzo ładny i funkcjonalny rozkład. Na 56 m2 znajdują się 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka z wanną oraz WC. Sypialnie znajdują się od strony zachodniej, z okien widać drzewa, pokoje mają ok 10 m2 powierzchni, z jednej sypialni jest wyjście na balkon ok 4 m2, trzecia sypialnia ma ok 6,5 m2 i wychodzi na stronę wschodnią, bardzo jasny pokój. Osobno jest WC oraz  łazienka z wanną. Kuchnia ma okno, jest niewielka, jednak można ją powiększyć z pokojem dziennym, gdyż dzieli je ściana działowa. Na podłogach w pokojach znajduje się parkiet w bardzo dobrym stanie, tylko do odświeżenia. W przedpokoju jest miejsce na dużą szafę.

Mieszkania wymaga odświeżenia lub unowocześnienia w zależności od potrzeb i gustu nowych właścicieli.

Czynsz jest naliczony z zaliczkami dla 4 osób i aktualnie wynosi 672 zł. Właściciele mają zwrot za ogrzewanie.

Garaż
Parkować można przed blokiem na ogólnodostępnym parkingu lub można kupić od właścicieli garaż murowany ok 25-30 m2, który znajduje się przy stacji PKP Ursus Niedźwiadek w cenie 30 000 zł. Jest to opcja.

Spokojna okolica
Cicho i zielono, przy bloku liczne nasadzenia. W pobliżu sklepy, apteki, sanktuarium, szkoły, przedszkola, basen, kawiarnie, restauracje, publiczne place zabaw dla dzieci i dorosłych, Park Hassów.

Doskonała komunikacja
Do przystanku autobusowego 2 minuty piechotą, do stacji kolejowej Ursus Niedźwiadek jedzie się 2-3 min.
Do wyjazdu na trasę S2 500 metrów, trasa łączy się z drogą ekspresową S8 i autostradą A2.
52.19646
20.86583
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń