fbpx

4-pokojowe mieszkanie na wynajem za 2500 zł

Dobra
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne mieszkanie na wynajem znajdujące się w Warszawie Wesoła przy ulicy Dobrej 41. Lokum znajduje się na 2. piętrze w 2-piętrowym, kameralnym budynku rodzinnym z 2011 roku.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 87 m2 składa się z 2 sypialni, pokoju przechodniego, salonu z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie AGD), łazienki z prysznicem, wc i bidetem. Lokum idealnie sprawdzi się, zarówno jako alternatywa dla rodziny, jak i firmy (maksymalnie kilku pracowników). Możliwość parkowania samochodu pod budynkiem. Wynajem na minimum 12 miesięcy.

OPIS OKOLICY

Bliska odległość do terenów zielonych, lasów. Mieszkanie położone przy mało ruchliwej drodze. Dookoła sklepy spożywcze, restauracje, fryzjer, apteka, super market, stacja benzynowa, sklepy usługowe. Nieopodal przystanki autobusowe z bezpośrednim połączeniem z Centrum (autobus nr 514). 

KOSZTY
  1. Czynsz miesięczny - 2 500 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - prąd, woda, gaz wedle zużycia
  4. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
Zapraszam do kontaktu
52.24443
21.19993
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń