fbpx

Piękny 200 m2 dom pod Wrocławiem

Wrocławska
Cena:
749 000 zł
Opis nieruchomości
Dom w Kiełczowie o powierzchni 200 m2 i działce 1139 m2 w drugiej linii zabudowy.


Na sprzedaż piękny duży dom w Kiełczowie, który znajduje się w drugiej linii zabudowy co zapewnia ciszę i prywatność. Dom położony jest na działce 1139 m2, a jego powierzchnia to 200 m2.


Składa się on z:


Parter

-salon
-kuchnia
-sypialnia
-łazienka
-hol
-wiatrołap
-pomieszczenie gospodarcze
-garaż

Piętro

-sypialnia I
-sypialnia II
-sypialnia III
-sypialnia IV
-łazienka
-przedpokój

Wszystkie sypialnie są tej samej wielkości jedynie sypialnia IV jest większa od pozostałych. W salonie znajduje się kominek. Łazienka na parterze wyposażona w prysznic, na górze zaś znajduje się wanna. Dodatkową powierzchnią do przechowywania jest użytkowy strych. Na pierwsze piętro prowadzą drewniane schody.

Okna salonu wychodzą na południe przez co salon jest dobrze nasłoneczniony, 2 pokoje na piętrze również są od strony południowej, reszta zaś od południa i zachodu lub wschodu.

Piękny zadbany ogród z licznymi drzewami i krzewami owocowymi, małym oczkiem wodnym oraz grillem pozwala odpocząć od zgiełku miasta. Z tyłu domu znajduje się również drewutnia.

Duży garaż pozwala na zaparkowanie auta oraz zagospodarowanie reszty na miejsce do majsterkowania.

W domu znajduję się filtr wody oraz zamontowany jest alarm.

W pobliżu domu znajdują się sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, przedszkola, kościół. Kiełczów jest bardzo dobrze skomunikowany z Wrocławiem. Tuż przy nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy, następny znajduje się 5 min drogi dalej.Zapraszam na prezentację

Justyna Więckowska
tel. 793 992 24651.13021
17.16202
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń