fbpx

Piękne mieszkanie na osiedlu Millenium w Gdyni

Wzgórze Bernadowo
Cena:
776 440 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w zielonej dzielnicy między łąkami, sadami a Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym jakim jest Mały Kack. Na jego terenie gdzie przebiega granica pomiędzy Gdynią a Sopotem w 2000r firma Cadena S.A wybudowała osiedle Millenium.
Osiedle Millenium Składa się z trzech budynków, w których znajduje się łącznie 48 mieszkań o powierzchni od 56 do 302 m².
Osiedle chronione i monitorowane 24h/24. Bardzo kameralne i ciche.
Okalają je ze wszystkich stron zielone płuca trójmiasta czyli Park Krajobrazowy. 
Na terenie osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji :
- kryty basen
- fitness
- saunę
- stół do pin ponga.
Wszystkie udogodnienia dostępne dla mieszkańców 24h/24
Mieszkańcy bezpośrednio z osiedla mają wyjście do lasu przez bramki otwierane uniwersalnym kluczem.
Jednocześnie osiedle znajduje się w miejscu gdzie komunikacja z całym trójmiastem zarówno jadąc samochodem ale również komunikacją miejską jest wyśmienita. Nieopodal np znajduje się stacja kolei PKM, przystanki autobusowe, cała infrastruktura usługowo handlowa.

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Posiada duży taras i ogródek o powierzchni ok 30m2. W ogrodzie, który jest pięknie zagospodarowany można swobodnie odpocząć od zgiełku miasta popijając chociażby poranną kawę. 

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,80 m2 posiada również przynależną piwnicę o powierzchni 10,20 m2. Miejsce postojowe naziemne na terenie osiedla. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej od sąsiada.
Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń;
- przedpokoju
- osobnego wc
- sypialni
- gabinetu
- łazienki
- salonu z którego mamy wyjście na ogródek
- kuchni w formie aneksu połączonego z salonem
Pomieszczenia tej nieruchomości są bardzo przemyślane i wykonane z produktów najwyższej klasy. Właścicielka projektując te pomieszczenia kładła nacisk na dobre materiały, jak i również dbała o indywidualny ale zarazem spójny charakter wszystkich pomieszczeń.
W mieszkaniu materiałem królującym jest drewno.
Mieszkanie dopracowane w każdym nawet najmniejszym szczególe. 
Jego obecny rozkład różni się od poprzedniego i miał na celu  stworzenie indywidualnej toalety ale również powiększenie powierzchni dziennej jaką tworzy salon z aneksem kuchennym.
Wchodząc do tej nieruchomości czujemy wręcz rękę dobrego architekta wnętrz. Mieszkanie urządzone jest z gustem i smakiem.
Jego aranżacja została doceniona w 2009r przez gazetę Cztery Kąty.
Każde miejsce w domu jest prawidłowo zaaranżowane i posiada dużo miejsc do przechowywania. Malowidła na ścianach w przedpokoju i salonie ręcznie dopracowane przez sławnych artystów tworzą spójną całość z drewnianą zabudową. Belki w salonie, w których mamy poprowadzone oświetlenie są wspaniałą ozdobą.
Nic dodać nic ująć, żeby poczuć klimat tego mieszkania trzeba po prostu przyjść i napawać się artyzmem, który to trzeba zobaczyć na własne oczy.  
Jeżeli zainteresowała państwa powyższa nieruchomość zapraszam do kontaktu celem umówienia prezentacji
54.46792
18.51523
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń