fbpx

Gdynia Pogórze, 2 pokoje, bardzo dobra lokalizacja

Żelazna
Cena:
279 900 zł
Opis nieruchomości
2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 mkw zlokalizowane jest w Gdyni Pogórze w bloku przy ulicy Żelaznej.


Mieszkanie w stanie do odświeżenia i własnej aranżacji.

Zlokalizowane na parterze 11 - piętrowego budynku mieszkanie składa się z:
- 2 pokoi,
- jasnej kuchni z oknem,
- łazienki,
- przedpokoju,
- dużego balkonu.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Ogólnodostępne miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy osiedlowe i Biedronka.


Bardzo dobra lokalizacja oraz poczucie bezpieczeństwa.


Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.
Idealna propozycja dla osób oczekujących, iż zapewniony będzie im dogodny dostęp do Estakady Kwiatkowskiego, Obwodnicy Trójmiasta, Śródmieścia Gdyni, Rumi i okolicznych miejscowości.


Dla osób ceniących ciszę i spokój wyjątkowe miejsce w otoczeniu dużej ilości zieleni, terenów rekreacyjnych oraz placu zabaw.
Wejście do mieszkania poprzez oddzielający od klatki schodowej zamykany przedsionek dostępny wyłącznie do dyspozycji właścicieli pięciu mieszkań zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa.


Mieszkanie
w kompozycji 2 odrębne pokoje oraz oddzielna jasna kuchnia jest atrakcyjne zarówno do realizacji własnych celów mieszkaniowych, jak i do najmu krótko lub długoterminowego.


Zadzwoń, aby się umówić na prezentację mieszkania.
54.55969
18.48365
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń