fbpx

Przytulna kawalerka w Gdańsku Żabiance

Sztormowa
Cena:
329 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulna kawalerka w znakomitej dzielnicy Gdańsk Żabianka. 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w jednej z bardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska- Żabiance, przy ulicy Sztormowej.

Do przystanku SKM Żabianka niecałe 5 minut pieszo! 
W bardzo bliskiej odległości znajdują się również przystanki autobusowe (3 min) oraz tramwajowe (7 min).
Pozwala to na bardzo szybkie dotarcie do każdej częsci Trójmiasta co niewątpliwie stanowi wielką zaletę tej lokalizacji. 

W obrębie osiedla plac zabaw, zaplecze handlowo- usługowe, liczne sklepy, szkoły, przedszkola, banki, przychodnie lekarskie, apteki, kościół.

Dla lubiących spędzać aktywnie czas w okolicy:
  • wiele terenów zielonych,
  • ścieżki piesze oraz rowerowe,
  • basen (5 min)
  • Centrum Rekreacyjno-Kulturystyczne z zajęciami fitness oraz kortami tenisowymi (3 min),
  • Ergo Arena 800m.
  • Plaża i Zatoka Gdańska ok. 20 minut pieszo.

Opis mieszkania:
Mieszkanie o powierzchni 30.9 m2 znajduje się na 7 piętrze. 
Bardzo słoneczne i ciepłe
Składa się z pokoju dziennego o pow. 18,7m2, oddzielonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową i pralką oraz przedpokoju.

Opłaty czynszowe wynoszą 320zł miesięcznie + media.
Wymienione okna PCV z nowymi roletami zaciemniającymi.
W pokoju położony został parkiet, w łazience oraz w kuchni płytki. 
Wyposażenie do ustalenia. 


Budynek:
10-piętrowy blok z lat 70-tych. W budynku znajduje się winda, ogólnodostępna wózkarnia. Wejście do bloku zabezpieczone jest domofonem.
Budynek ocieplony z odmalowaną elewacją. 

Klatka z jedynie trzema mieszkaniami, oddzielona osobnym, zamykanym wejściem. Spokojni sąsiedzi.

Pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe


Zapraszam do kontaktu!
Daria Lachs
Tel: 793 922 243
daria.lachs@tektonproperty.pl
54.4216
18.57383
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.