fbpx

Gotowiec Inwestycyjny/Bez PCC 2%/Najemca 2lata+

Marszałkowska
Cena:
1 188 000 zł
Opis nieruchomości
Szukasz inwestycji w sercu Warszawy?

Doceniasz posiadanie nieruchomości na najbardziej prestiżowej ulicy stolicy?

To oferta zadedykowana dla Ciebie!

Do sprzedania jest lokal biurowy dostosowany w pełni i przerobiony z mieszkania aby zmaksymalizować powierzchnie użytkową.

Generalny remont i wykończenie lokalu było w 2014 roku.

Okna z jednej strony wychodzą na ul. Marszałkowską. Jest to 1. piętro z łatwym wejściem niemalże od samej ulicy. Do lokalu przynależy także mini balkon na ul. Marszałkowską.

Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, w 2012 roku została wpisana do gminnej ewidencji zabytków m. st. Warszawy. W tej chwili jest remont klatki (wykorzystane ładne kamienie) a niebawem będzie odnawiana elewacja (już prawie fundusz remontowy jest gotowy). Kamienica położona jest tuż przy Placu Konstytucji, obok Teatru Polonia.

GOTOWIEC INWESTYCYJNY!!!

Od września rozpoczyna się umowa na 2 lata z najemcą, inwestycja generuje 5000 zł netto (6250 brutto)/mies. 

Najemca deklaruje chęć przedłużenia umowy po jej zakończeniu (renomowana kancelaria prawnicza).

Lokal jest właśnie odnawiany (malowanie ścian, rewitalizacja wykładziny), wymiana klimatyzacji. 

52.22387
21.01578
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń