fbpx

Trzy oddzielne pokoje Przymorze ul. Chłopska

Chłopska
Cena:
539 000 zł
Opis nieruchomości

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, w samym sercu Gdańskiego Przymorza. Idealne do zamieszkania dla rodziny z dziećmi jak i studentów. 


Opis mieszkania:
Mieszkanie funkcjonalne, dwustronne, z wschodnią i zachodnią ekspozycją.
 
Składa się z:
  • pokoju dziennego,
  • dwóch sypialni,
  • w pełni wyposażonej kuchni,
  • łazienki z kabiną prysznicową
  • przedpokoju z szafą
  • balkonu
Mieszkanie jest po remoncie, wymianie instalacji elektrycznej, okien, na podłogach parkiet oraz gres. Zlokalizowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.
Wyposażenie do ustalenia.
 
Do mieszkania przynależy piwnicaPod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, niedaleko tereny zielone z placem zabaw. Elewacja bloku została odnowiona i ocieplona. 


Lokalizacja:
ul. Chłopska, w samym centrum Przymorza 
 
Zapewnia bardzo dobrą komunikację, w odległości ok. 200m liczne linie autobusowe i tramwajowe, w niecałe 7 minut można dojechać do Uniwersytetu Gdańskiego i 15 minut do Politechniki Gdańskiej! W odległości ok 2,5 km molo w Brzeźnie.

W okolicy:
Szkoły i przedszkola 400m
Przychodnie lekarskie, apteki 
Sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Decathlon

Restauracje
Centra handlowe- Alfa Centrum i Galeria Przymorze
Urzędy
 


Zapraszam do kontaktu!
Daria Lachs
Tel: 793 922 243
daria.lachs@tektonproperty.pl
54.40552
18.59113
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.