fbpx

Działka budowlana pod Wrocławiem - blisko Żórawiny

Cena:
140 000 zł
Opis nieruchomości
Działka budowlana o pow. 1 381 m2, okolice Żórawiny, blisko A4. Cena 140 000 zł. 

Kupujący nie płaci prowizji!

Do sprzedania działka budowlana znajdująca się w Milejowicach (gmina Żórawina). Nieruchomość obejmuje działkę o łącznej powierzchni 1 381 m2  zlokalizowaną w starej części wsi Milejowice. Idealnie nadająca się pod inwestycję deweloperską.

Do działki doprowadzone przyłącza prądu i wody.

Lokalizacja:
  • W bliskiej odległości droga DW395 Wrocław-Strzelin
  • 2 km do węzła Wrocław-Wschód A
Dojazd do działki przebiega drogą asfaltową. Na dalszym etapie rozmów możemy przedstawić wypis z ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. 

Zapraszam do kontaktu!
Szymon Ornatowski
+48 793 992 252
szymon.ornatowski@tektonproperty.pl

51.4207
21.07082
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.