fbpx

Niepowtarzalne klimatyczne mieszkanie w kamienicy

Tadeusza Kościuszki
Cena:
579 000 zł
Opis nieruchomości
Unikalne mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej kamienicy Wrocław Stare Miasto
2 pokoje, 62,5m².  579 000zł.
Mieszkanie o niepowtarzalnym indywidualnym klimacie wykończone w bardzo dobrym standardzie z nowymi gładziami gipsowymi, sztukaterią i kamieniem. Okna i balkon z widokiem na podwórze z zabytkowymi kamienicami. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie łącznie z wszystkimi instalacjami elektrycznymi, wodnymi i kanalizacyjnymi. Remont obejmował cały budynek, okna i drzwi nowe drewniane.
Umeblowane łącznie z urządzeniami AGD do zamieszkania od zaraz.
  • salon: 28m²
  • sypialnia: 11,5m²
  • kuchnia: 14m²
  • łazienka: 3,5m²
  • hol: 5,5m²
  • piwnica
  • 2 piętro

Budynek w doskonałej lokalizacji pieszo do rynku 12 min, przystanki autobusowe i tramwajowe niemal pod budynkiem, dostęp komunikacją miejską do każdej części miasta. Elewacje kamienicy przeszły już renowacje łącznie z dachem, klatka schodowa przygotowywana do remontu.
Mieszkanie podłączone jest do ogrzewania miejskiego zawartego ryczałtowo w czynszu jak również ciepła i zimna woda. Czynsz za mieszkanie z wszystkimi opłatami i funduszem remontowym wynosi 500zł.

Paweł Janiszewski
793992276
pawel.janiszewski@tektonproperty.pl
51.10207
17.03524
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń