fbpx

Eleganckie biuro - Plac Unii Lubelskiej

Kujawska
Cena:
3 600 zł
Opis nieruchomości
Do wynajęcia 3 pokojowe biuro z aneksem kuchennym przy Placu Unii Lubelskiej, w kameralnej i odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku.

Lokal idealny dla kancelarii oraz biur podatkowych.

Lokalizacja:
Cicha i zielona okolica. Miejsce doskonałe pod względem infrastruktury, w pobliżu licznej ilości biura, Park Polskich Morskie Oko, siłownia Calypso, liczne restauracje i sklepy. Ponadto 4 minuty do przystanku autobusowego, tramwajowego oraz 10 min do Metro Politechnika. 

Lokal:
Lokal 3. pokojowy z aneksem kuchennym, kuchnia wyposażona w mikrofalówkę, z wygodnym rozkładem, z nową łazienką w której jest kabina prysznicowa. W przedpokoju mieści się bardzo dobrej jakości szafa wnękowa z licznymi pułkami, dzięki czemu możemy utrzymać porządek w prosty sposób. Lokal został odmalowany i odświeżony. Ekspozycja mieszkania południowa-zachodnia.

Lokal wolny od stycznia 2021 roku.

Budynek:
Mieszkanie mieści się w strzeżonej kamienicy na śródmieściu, z pięknym dziedzińcem. Budynek 4. piętrowy z 1928 roku z cegły.

Do lokalu doprowadzony jest światłowód. Ogrzewanie miejskie.

Cena najmu wynosi 3 600 zł, należy doliczyć także czynsz administracyjny w wysokości 500 zł oraz licznikowe zużycie energii elektrycznej.
52.21037
21.02393
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń