fbpx

Penthouse przy Torze Stegny Taras 86 m2!

Pory
Cena:
2 900 000 zł
Opis nieruchomości
Otwarty i przestrzenny penthouse rozpościerający się na przestrzeni 280 m2 na dwóch piętrach, oraz taras 86 m2. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta, aby spełniało wysokie wymagania właścicieli.

Od razu po wejściu do mieszkania wita nas wielki i otwarty salon przypominający galerię sztuki. Położenie ścianki akcentowej z podświetlonym onyksem dzieli przestrzeń, dzięki czemu nie wygląda ona na pustą. Falujące linie z ciepłego drewna kryją szafki i eksponują przedmioty położone na półkach. Duża cześć ściany jest przeszklona, a jej okna możemy złożyć w harmonijkę, całkiem otwierając salon na świeże powietrze i panoramę.

Rozsuwane drzwi prowadzą nas do gabinetu, w którym znajdziemy biurko, szafki oraz wyjście na mały balkon.
Jasna, otwarta kuchnia posiada granitowe blaty, wyspę z płytą indukcyjną i okapem. Wysokojakościowe AGD to duża lodówka, piekarnik, mikrofalówka i zmywarka. Przy kuchni znajduje się stół jadalny oraz wyjście na drugi mały balkon.
Piękne schody prowadzą nas na górne piętro oraz otwarty taras 86 m2 - czyste płótno, na którym zrealizujesz swoją prywatną oazę z szeroką panoramą miasta.

Głównia sypialnia również ma przeszkloną, otwieraną ścianę, dzięki czemu gwarantuje niesamowicie odświerzający sen. Przynależna łazienka wykończona jest w zielonym marmurze i zawiera wannę z hydromasażem.
Naprzeciw głównej sypialni znajduje się pokój dla gości z wyjściem na taras; łazienka dla gości; pralnia; druga sypialnia z własną łazienką, wanną i trzecim wyjściem na taras.

Wykończenie mieszkania wykorzystuje najlepsze materiały. Podłogi wykonane są ze specjalnie importowanego czerwonego dębu. Nie zabraknie też kamienia naturalnego - marmuru, granitu i onyksu. Wszystkie sprzęty AGD są firmy Miele i Bosch. Jedna łazienka zawiera wannę z hydromasażem, a inna prysznic parowy z masażem. Kaloryfery i wyloty klimatyzacji są subtelnie wkomponowane w architekturę i ukryte pod drewnem. O wszystko skrupulatnie dbano - AGD wyglądają prawie jak nowe, a średnio co 3 lata odmalowywano ściany i cyklinowało podłogę.

Do mieszkania przynależą również dwa miejsca parkingowe i komórka lokatorska.

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się na ostatnim i przedostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca położonego kilka minut od Toru Stegny. Jest największym mieszkaniem w budynku. Sam apartamentowiec jest najwyższym budynkiem w okolicy, dzięki czemu nic nie zasłania nam widoku. Dostęp do budynku odbywa się wyłącznie przez recepcję strzeżoną 24/7.

Codzienne zakupy możemy wygodnie wykonywać w Żabce, tylko 35 metrów od wejścia na osiedle. Galeria Sadyba Best Mall oddalona jest o 8 minut samochodem lub 20 autobusem, a Galeria Mokotów o 12 minut samochodem i 20 autobusem.

Lokalizacja jest wspaniała dla rodziny z dziećmi. Już po drugiej stronie ulicy znajduje się dwujęzyczny żłobek i przedszkole. 15 minut autobusem dzieli nas od The British School, a 20 od Lycee Francais. Polska szkoła podstawowa jest tylko 500 metrów od mieszkania.

W 15 minut dotrzemy do Parku Dolina Służewiecka. Dojazd do centrum zajmie nam 15 minut samochodem lub 25 autobusem i metrem.
52.18422
21.04396
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń