fbpx

Hala/Magazyn z lokalami biurowymi blisko E91

Żuławska
Cena:
19 999 zł
Opis nieruchomości
Budynek biurowy o powierzchni 555 m2 dwukondygnacyjny znajduje się w Gdańsku-Oruni, w bezpośrednim sąsiedztwie Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Lokalizacja dobrze skomunikowana. Do centrum Gdańska można się dostać samochodem w około 10 minut. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja PKP Gdańsk Orunia. Łatwy wyjazd na  drogę  E91 oraz obwodnicę S7(węzeł Gdańsk Lipce).

SPECYFIKACJA OBIEKTU:

Parter:
pomieszczenia biurowe (171m2)- sekretariat + gabinet; toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych; szatnia z pralnią, łazienka z wc i natryskiem; stołówka dla pracowników; pomieszczenie magazynowe oraz hala produkcyjna (170m2) z 2 bramami wjazdowymi.

Piętro:
pomieszczenia biurowe o pow.182m2 -recepcja z dużą salą open space, z którego jest wyjście na taras oraz zewnętrzna winda dla osób niepełnosprawnych; 2 pokoje  biurowe; sala konferencyjnej z ekranem; toaleta; aneks kuchenny.

Wjazd na posesję poprzez 2 bramy wjazdowe (główna brama automatyczna).
Na terenie  posesji znajduje się budynek dla ochrony. Ogrzewanie  miejskie, na piętrze  klimatyzacja i wentylacja.
Budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych i instalację alarmową.

Na poziomie parteru wszystkie pomieszczenia są wyremontowane, piętro zostało dobudowane w roku 2016. Na terenie  posesji wyznaczonych jest 10 miejsc parkingowych, istnieje możliwość wynajmu dodatkowego placu obok.
Preferowany najem długoterminowy na prowadzenie produkcji wraz z powierzchniami biurowymi. Opłaty miesięczne  ok. 3000 PLN.
Zapraszam na prezentacje w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.32056
18.63821
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń