fbpx

Nietuzinkowy lokal pod pub, klub muzyczny, kręgle

Szeroka
Cena:
15 000 zł
Opis nieruchomości
Niestandardowy lokal  użytkowy, na poziomie -1 pod  strzelnicę lub klub muzyczny, z suchymi pomieszczeniami (brak wilgoci), w oryginalnej  przedwojennej kamienicy, posiadający wieloletnią historię w  sercu Gdańskiej Starówki.

Doskonała lokalizacja, wokół liczne  zabytki Starówki oraz restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, hotele, pensjonaty itd.

Posiada  duży potencjał, który  z  powodzeniem umożliwi  powstanie  tu nietuzinkowego  pubu, klubu muzycznego, strzelnicy, kręgielni lub innych rodzajów działalności.
Usytuowanie  lokalu pozwala na zrobienia wejścia od ulicy i  wystawienie ogródka, bowiem  wkrótce ulica ma zostać przeznaczona wyłącznie dla ruchu pieszego.

Nieruchomość posiada nie tuzinkową przestrzeń o wys.3,50-3,80 cm, w  której zachowano oryginalną cegłę,a także  układ pomieszczeń daje bardzo duże możliwości aranżacyjne.
Wejście  do lokalu może odbywać się na dwa sposoby: poprzez klatkę schodową dla personelu lub też  stworzenie niezależnego wejścia od ulicy dla klientów.

Lokal  ma dobrze zaplanowane mechaniczne ciągi wentylacyjne, a także przygotowaną  możliwość  rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz  elektrycznej.

Istotna dla działalności gastronomicznej  jest zgoda na sprzedaż  wszystkich alkoholi. 

Miesięczny czynsz najmu 15 000 zł netto. Najem długoterminowy na min.5-10 lat.
Kaucja: trzy miesięczny czynsz. Opłaty administracyjne  ok. 800 zł + woda, prąd, gaz według licznika.

Jeśli  marzysz o prowadzeniu  nie tuzinkowej działalności to świetnie trafiłeś. W tym lokalu możesz zostać długoterminowym najemcą.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.35154
18.6506
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń