fbpx

Plac Grunwaldzki - pełne wyposażenie

Mikołaja Reja
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
OKAZJA!!!

WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

ul. Mikołaja Reja, okolice pl. Grunwaldzkiego

Przytulne, jasne mieszkanie w inwestycji Ogrody Reja. Blok wybudowany w 2008 roku.

Idealne dla studenta, pracującej pary lub singla, ceniącego sobie jakość wykończenia oraz lokalizację.

Powierzchnia: 58 m2

- salon z aneksem kuchennym i częścią jadalną.
- sypialnia + część mogąca stanowić biuro do pracy lub nauki.
- łazienka z kabiną prysznicową
- przedpokój
- garderoba
- taras
- balkon

WYPOSAŻENIE
Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Jest w pełni umeblowane i wyposażone w sposób zapewniający całkowity komfort użytkowania (sprzęt AGD: pralka, płyta elektryczna, piekarnik, lodówka, zmywarka).

Atutem jest bardzo duży taras 10 m2 oraz drugi mniejszy balkon.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego i komórki w garażu.

Bardzo blisko przystanki tramwajowe i autobusowe.
W bliskiej odległości sklepy, bankomat, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, uczelnie.

Plac Grunwaldzki, Politechnika, Uniwersytet Medyczny, ZOO, Hala Stulecia.


OPŁATY

2500 zł (czynsz) + opłaty około 600 zł (prąd, woda, media).


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.11939
17.05969
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń