fbpx

Loft w Centrum, pl.Jana Pawła II - nowa inwestycja

Jana Pawła II
Cena:
541 750 zł
Opis nieruchomości
Loft w ścisłym centrum Wrocławia - plac Jana Pawła II

IDEALNY POD INWESTYCJE!

Loft o uniwersalnym przeznaczeniu ze względu na doskonałą lokalizacje.
500 metrów od wrocławskiego rynku.
Mogący posłużyć jako biuro, pracowania, mieszkanie lub inwestycja!
Zlokalizowany na I-piętrze w 4-piętrowym budynku.
Nowa inwestycja I2 Development.

BRAK PODATKU PCC 2% 

Powierzchnia: 43,34 m2

- Pokój 29,54 m2
- Kuchnia 5,00 m2
- Łazienka 4,98 m2
- Przedpokój  3,82 m2

Możliwość zaaranżowania osobnej sypialni lub antresoli.

Gwarantujemy pomoc projektantki i ekipy remontowej przy urządzaniu i wykończeniu mieszkania oraz późniejszy wynajem lokalu zaraz po jego wykończeniu.

Wysoki standard wykończeń budynku.

W pobliżu szkoły i przedszkola. W bezpośredniej okolicy przystanki autobusowe i tramwajowe w każdą stronę miasta. 3 minuty spacerem od tętniącego życiem wrocławskiego rynku. W okolicy Narodowe Forum Muzyki oraz Kino Nowe Horyzonty. Blisko liczne lokale gastronomiczne, galerie handlowe i sklepy.


NIE CZEKAJ! ZADZWOŃ!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property


51.11102
17.02295
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń