fbpx

3-pokojowe mieszkanie/2 miejsca postojowe w cenie

Bierutowska
Cena:
660 000 zł
Opis nieruchomości
POL/RUS

POL 

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny o powierzchni 83 m2, położone w samym centru Psiego Pola, gotowe do zamieszkania od zaraz.

(Istnieje możliwość prezentacji mieszkania na żywo lub online!)

Cena - 660 000 zł.
Bez dodatkowych opłat!

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu duże 3-pokojowe mieszkanie, które jest położone w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia - Psie Pole. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku i składa się z:
 • dużego salonu z kanapami i wyjściem na balkon
 • przytulnej sypialni z łóżkiem, szafą w zabudowie i wyjściem na balkon 
 • gabinetu który spokojnie można przekształcić w jeszcze jedną sypialnie albo pokój dziecięcy (powierzchnia pokoju na to pozwala)
 • osobnej kuchni wyposażonej w idealnym stanie sprzęt AGD 
 • jasnej łazienki połączonej z toaletą 
 • przedpokoju z wielką zabudowaną szafą 
Mieszkanie jest wykończone z materiałów o najwyższej jakości, dzięki czemu można zapomnąć o remoncie i mieć święty spokój przez lata. W całym mieszkaniu są drawnianie okna wygłuszające dźwięki otoczenia. Na podłogach w pokojach oraz przedpokoju są położone panele, natomiast w kuchni i łazience - glazur. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiadają drzwi antywłamaniowe.

Budynek
Sam budynek został oddany do użytkowania w 2008 roku i się znajduje przy ulicy Bierutowskiej. Osiedle jest zamknięte z parkingiem podziemnym oraz nadziemnym ogólnodostępnym. Również na terenie osiedla jest plac zabaw dla dzieci. 

Lokalizacja
Dzięki temu, że Psie Pole to cicha okolica, dzieci mogą bardziej się skupić na nauce, a rodzice na odpoczynku. Mieszkanie jest dobrze połączone z centrum miasta dzięki komunikacji miejskiej (autobusy  kursują całodobowo). Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 5 minut spacerem od budynku. Po za tym w pobliżu są:
 • Lidl - 3 minuty spacerem 
 • poczta Polska - 40 metrów od budynku 
 • bank - 5 min spacerem 
 • szkoła podstawowa - 10 min spacerem 
 • przedszkola, żłobek - 5 min spacerkiem 
 • siłownia - 2 min samochodem 
Dodatkową zaletą jest to, że do mieszkania przynależy 2 miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz 2 komórki lokatorskie.

NIE CZEKAJ! Umów się jak naszybciej na prezentację.

Iryna Velychko
Tekton Property
537 174 681
iryna.velychko@tektonproperty.pl 

RUS

Просторная, 3-х комнатная квартира, идеальна для семьи, площадью 83 м2, расположена в самом центе, готова к заселению уже сей час!

Цена - 660 000 zł.
Без дополнительных оплат.

Предоставляю Вашему вниманию большую трёхкомнатную квартиру, которое находиться в тихом и спокойном районе Вроцлава - Psie Pole. Данная квартира расположена на 1 этаже в двухэтажным доме (считая с нулевым этажом) и состоит из:
 • большого зала с мягкой мебелью и выходом на балкон
 • уютной спальной комнаты, с кроватью, большим шкафом купе и также выходом на балкон
 • кабинета, который с легкостью можно переделать на ещё одну спальню или же детскую
 • отдельной просторной кухни с бытовой техникой в очень хорошем состоянии
 • световой ванной комнаты соединённой с туалетом
 • коридора с огромным встроеным шкафом купе
Квартира сделана с материалов высокого качества, благодаря чему можно быть спокойным и забыть о ремонте на ближайшие пару лет. Везде установлены деревянные окна, что гарантирует звукоизоляцию и прочность. На полах в комнатах и коридоре деревянные панели, а в кухне и ванной комнате - плитка. Дополнительно за безопасность жителей отвечают бронированные двери.

Дом и подъезд
Дом был построен в 2008 году на улице Bierutowska. Территория как и сам подъезд закрыты и оснащены домофонoм. На территории дома находиться паркинг надземный с общедоступными местами, а так же подземный. Для детей так же есть небольшая площадка.

Локализация
Благодаря тому что район очень тихий и спокойный дети могут сосредоточиться на учебе, а их родители на отдыхе после рабочего дня. В данной части города хорошо развита инфраструктура. Ближайшая автобусная остановка находиться в 5 минутах от дома с которой можно доехать до любой точки Вроцлава, в любое время суток. Кроме этого:
 • Lidl - 3 минут пешком
 • Почта - 30 метров от дома
 • банк - 5 минут пешком 
 • Садик - 5 минут пешком
 • Школа - 10 минут пешком
 • спортзал - 2 минуты машиной
Дополнительно к квартире принадлежат 2 парковочных места на паркинге подземным с 2 кладовыми комнатами!

Не ждите! ДОГОВОРИТЕСЬ НА ПРЕЗЕНТАЦИЮ УЖЕ СЕЙ ЧАС.
Ирина Величко 
537 174 681
iryna.velychko@tektonproperty.pl 


51.14823
17.11778
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń