fbpx

Duże / blisko centrum / pełen rozkład / kamienica

gen. Romualda Traugutta
Cena:
550 000 zł
Opis nieruchomości
Komfortowe, przestronne, pełen rozkład, 3 pokoje, 81 m2, blisko centrum, ul. Traugutta, z dużym potencjałem.
Idealne pod inwestycję lub dla rodziny z dziećmi.
550 000 zł

Możliwa wirtualna prezentacja mieszkania.

Z przyjemnością prezentuję przestronne mieszkanie z potencjałem w kamienicy w centrum Wrocławia z bliskim dostępem do komunikacji. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje.
Lokalizacja zapewnia dostęp do centrów biznesowych i handlowych, wyższych uczelni oraz ośrodków kulturalnych.

Zalety mieszkania
1) bardzo jasne i ciepłe dzięki dużym oknom i grubym murom
2) jest dwustronne z wystawą okien wschód - zachód, co pozwala na to, by cieszyć się słońcem o różnych porach dnia
3) pokoje są duże i przestronne, co sprawia, że są bardzo ustawne
4) do mieszkania przynależy piwnica zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania

Podział mieszkania
  • oddzielna kuchnia z oknem - 12.54 m2
  • salon z miejscem jadalnianym - 24.51 m2
  • sypialnia - 15.39 m2
  • pokój gościnny lub dziecięcy - 11.97 m2
  • łazienka z dużą kabiną prysznicową - 7.93 m2
  • przedpokój - 8.39 m2
Informacje o budynku

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Klatka schodowa zamykana na domofon. Remont elewacji oraz klatki schodowej zaplanowany jest na 2020 rok. Na podwórku znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. 

Lokalizacja
1) zapewnia wysokie stawki najmu
2) w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia
3) doskonały punkt komunikacyjny - przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu
4) Rynek - 15 minut spacerem

NIE CZEKAJ! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property

51.10244
17.05119
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń