fbpx

Mieszkanie inwestycyjne pl. Grunwaldzki

Grunwaldzki
Cena:
579 000 zł
Opis nieruchomości
Idealne mieszkanie inwestycyjne w Śródmieściu Wrocławia Plac Grunwaldzki 3 pokoje, 64,5 m2 
- 579 000 zł.
Mieszkanie w bardzo dogodnym układzie 3-ech niezależnych pokoi  z centralnym holem, z którego wchodzi się do wszystkich pomieszczeń pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Wszystkie pokoje, jadalnia i kuchnia mają duże okna przez co mieszkanie jest bardzo jasne. 
Bezpośrednia bliskość uczelni gwarantuje zainteresowanie wynajmem przez studentów. Lokal nadaje się od zaraz do wynajmu. Budynek jest po modernizacji ociepleniu z dwoma windami, przylega do niego parking  z kontrolowanym przez bramkę wjazdem dostępnym tylko dla mieszkańców. 

 • pokój 1. ok. 18m 2
 • pokój 2. ok. 10,5m2
 • pokój 3. ok. 9m2
 • kuchnia ok. 6m2
 • jadalnia ok. 8m2
 • łazienka ok. 3m2
 • toaleta ok. 1m2
 • spiżarnia ok. 1,5m2 
 • hol ok. 7,5m2
 • 4 piętro
 • winda miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu
W bezpośredniej bliskości budynku przystanki tramwajowe i autobusowe oraz cała infrastruktura miejska. Lokal w ryczałcie czynszu ma także ogrzewanie miejskie. Na podłodze jest drewniana mozaika parkietowa oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie ma czystą księgę wieczystą i nadaje się do kupna od zaraz. 
  
Zapraszam do kontaktu:
Paweł Janiszewski
tel: 793 992 276 mail: pawel.janiszewski@tektonproperty.pl 51.11219
17.02621
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń