fbpx

Do własnej aranżacji M3 z piękną loggią w centrum

Krochmalna
Cena:
988 000 zł
Opis nieruchomości
Do sprzedania bardzo komfortowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie z loggią. Miejsce w garażu podziemnym. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko centrum. Okolice Ronda ONZ. 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduję się w inwestycji Browary Warszawskie. To nowy, pięknie zaprojektowany i kompleksowo przemyślany kwartał miasta. Mieszkać tu znaczy być częścią wyjątkowego miejsca i pisać dalej jego historię.
Doskonały punkt komunikacyjny, Wolskie Centrum Biznesowe - Plac Europejski, Metro Rondo Daszyńskiego, Metro Rondo ONZ 10 minut pieszo. Budynek znajduję się przy Ul. Krochmalnej. 

Budynek:
Fasada Apartamentów przy Warzelni to dzieło sztuki architektonicznej. Przyjęte rozwiązania i szlachetne materiały są ukłonem w stronę dawnej zabudowy. Dyskretnie wchodzą z nią w dialog dzięki wykorzystaniu paneli w kolorze miedzianym, idealnie współgrającym z otoczeniem.

Mieszkanie:
Mieszkanie rozkładowe, położone na 1. piętrze w 5. piętrowym budynku - apartamentowcu z 2018 r. Ekspozycja wschodnia- zachodnia. Mieszkanie składa się z:
- garderoby
- dwóch sypialni
- łazienki
- kuchni
- salonu
Rozkład mieszkania, zielone patio z ławkami oraz możliwość własnej aranżacji sprawi, że mieszkanie w tym lokum będzie przyjemnością. 

Czynsz - 555 zł + czynsz za garaż
Mieszkanie jest dostępne od zaraz. 

Miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 68 tysięcy złotych. 


52.23546
20.98557
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń