fbpx

Dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny

Wodnika
Cena:
730 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjna nieruchomość dla rodziny zlokalizowana w dzielnicy Osowa przy ul. Wodnika.

Mieszkanie dwupoziomowe wykończone wysokiej jakości materiałami i wyposażeniem (wszystko w cenie). Tanie w eksploatacji, gdyż opłaty czynszowe wynoszą średnio 350 zł/mies. Ogromnym atutem nieruchomości jest strefowanie przestrzeni - dzienna na poziomie I oraz nocna na poziomie II.
Poziom I :
- salon z aneksem kuchennym i jadalnia - 41 m2
- łazienka z częścią gospodarczą - 5 m
- hol 
Z salonu wyjście na duży balkon.
Poziom II:
- Sypialnia z garderobą - 14 m2
- Sypialnia - 14 m2
- Łazienka z kabiną prysznicową - 7 m2
- Biuro 
Z holu wejście na strych - 7 m2 (2m wysokości).

Według planu mieszkanie miało powierzchnię 82,1 m2 i tak jest wpisane w KW, za taki też metraż pobierane są opłaty czynszowe. Właściciele zdecydowali się na zabudowę antresoli dzięki czemu uzyskali przestrzeń, którą obecnie używają jako biuro, oraz garderobę w głównej sypialni. 
Sypialnia i hol na II poziomie są dodatkowo doświetlane oknami dachowymi a cały korytarz jest wysoki na około 4m dzięki czemu zyskuje się ciekawą przestrzeń.
Atutem jest dodatkowa powierzchnia do przechowywania znajdująca się na strychu, którego wysokość wynosi 2m a powierzchnia 7m2
 
Do mieszkania przynależy duże miejsce w podziemnej hali garażowej płatne dodatkowo 20 000 zł. Mieszkańcy kameralnego budynku (6 mieszkań) mają do swojej dyspozycji wspólna przestrzeń rekreacyjną na podwórku z miejscem do grillowania. Cały teren jest ogrodzony.

Okolica z niską zabudową jednorodzinną i wielorodzinną, po drugiej stronie ulicy znajduje się przystanek autobusowy. Bardzo blisko do obwodnicy trójmiasta skąd jest łatwy dojazd do innych dzielnic miasta, lotniska czy stacji PKM. Klika minut do Centrum Handlowego Osowa, Castoramy, Auchan. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy, apteki, przychodnie, szkoła, przedszkola, żłobki. 
Bardzo blisko do terenów rekreacyjnych Trójmiejskiego Paku Krajobrazowego, Jeziora Wysockiego, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe.

Zapraszam do kontaktu!

54.42778
18.47924
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń