fbpx

38 mkw Nowe 2 pokoje, Wrzeszcz, Gdańsk

Adama Mickiewicza
Cena:
485 500 zł
Opis nieruchomości
Na mapie Dolnego Wrzeszcza powstaje inwestycja która będzie łączyła historię tego miejsca z nowoczesną architekturą, dzięki czemu obok zrewitalizowanego, zabytkowego budynku Dawnej Poczty powstanie nowoczesny obiekt o wysokim standardzie. W kwartale zabudowy znajdować się będą dwa budynku z zagospodarowaną zielenią oraz przestrzenią użytkową.


Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,83 m2 składa się z:
-hol
-łazienka
-sypialnia
-salon z aneksem kuchennym

Powierzchnie dodatkowe:
-można nabyć miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską.

Mieszkanie sprzedawane jest w stanie developerskim. Oddanie do użytku przewidziano na wrzesień 2021. Nadaje się idealnie do zamieszkania dla singla/pary lub jako inwestycja do dalszego wynajmu.

Między budynkami architekci zaprojektowali zielone patio stanowiące kontrast dla miejskiego gwaru i zapewniające relaks. Charakterystycznym elementem tej przestrzeni będzie wyrazisty obiekt. Autorem projektu jest znany trójmiejski artysta o pseudonimie Elvin Flamingo, którego stalowe dzieło stanowić będzie kolejną interesującą instalację artystyczną w rejonie Dolnego Wrzeszcza.

Lokalizacja:
Dolny Wrzeszcz przeżywa swoją drugą młodość na mapie Gdańska. Powstała tutaj wyjątkowa tkanka miejska łącząca w sobie nowoczesność z historią. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług, restauracji, galerii handlowych zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Komunikacja:
-Dworzec PKP/SKM Wrzeszcz i Dworzec Autobusowy we Wrzeszczu - 10 min spacerem
-szybki dostęp do głównych arterii Trójmiasta ulic Hallera i Grunwaldzkiej
-bezpośrednio w pobliżu osiedla przystanek tramwajowy


W ofercie dostępne są jeszcze inne mieszkania w tej inwestycji.
54.38335
18.62159
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń