fbpx

EKSLUZYWNY, PRESTIŻOWY APARTAMENT W SOPOCIE

Władysława Łokietka
Cena:
1 390 000 zł
Opis nieruchomości
LUKSUSOWY apartament ( 77 m2 ) zlokalizowany w Dolnym Sopocie, w ekskluzywnym i prestiżowym mikro osiedlu Sopocki Parkur II (Invest Komfort), monitorowanym i chronionym przez całą dobę. Do dyspozycji mieszkańców jest klub fitness (sauna, siłownia), wewnętrzny teren zielony i plac zabaw dla milusińskich.

Konfiguracja apartamentu (I piętro, winda):

- salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i wyposażenie i jakościowe AGD) i   holem (wschód - południe)
- 2 pokoje (północ - wschód),
- łazienka (wykończenie: kamień naturalny),
- WC (wykończenie: kamień naturalny),
- hol,
- balkon
(duży, przestrony).

Ogólnie:
- wysoki standard wykończenia i wyposażenia.

Do apartamentu przynależy zewnętrzne miejsce parkingowe (+ 40 000 zł i komórka lokatorska +20 000 zł).

Apartament wyposażony jest w inteligentny system instalacyjny EIB - załączanie, sterowanie, synchronizowanie, regulacja i nadzór nad pracą instalacji i urządzeń w apartamencie - przykładowe, ogólne informacje o systemie: strona http://www.e-instalacje.pl/a/system-eib-3209.html

Otoczenie:
- kameralne apartamentowce (do 3 piętr),
- cicha i spokojna okolica,

 Blisko:
- plaża i morze - 2 minuty,
- do komunikacji miejskiej - 3 minuty (kierunek: Gdańsk i Gdynia),
- kultowy deptak Monciak - 15 minut,
- przystanek szybkiej koli miejskiej i dworzec pkp - 15 minut,
(czasy podane dla przejścia spacerem).

W okolicy
:
- hipodrom z nauką jazdy na koniach,
- hala widowiskowo- sportowa Ergo Arena,
- tereny spacerowe, ścieżki rowerowe,
- lokale gastronomiczne o doskonałej, różnorodnej kuchni kuchni

Nie ma co dalej opisywać. Aby przekonać się o walorach tego apartamentu trzeba go zobaczyć. Zadzwoń i umów się na spotkanie.


54.43029
18.57513
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń