fbpx

Komfortowe 2 pokojowe blisko PPNT w Gdyni Redłowie

Legionów
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
Eleganckie  mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Gdynia Redłowo, pomiędzy Sopotem a centrum Gdyni.

Dzięki dobrej komunikacji łatwo dostać się do Trójmiasta: trolejbus, autobus, SKM (5 minut). Blisko Pomorski Park Naukowo-Technologiczny (rezerwat przyrody Kępa Redłowska, bulwar nadmorski, ścieżki rowerowe, plaża ( 1 km). Pełna infrastruktura handlowo-usługowa :Żabka, Biedronka, Rossmann, fryzjer, bank klinika estetyczna, pracownia rtg zębów, kawiarnia Alt Cafe a także największe Centrum Handlowe Riviera, przedszkola, szkoła podstawowa nr 34, poczta, przychodnia.

Wygodne  mieszkanie w wyższym standardzie znajduje się w inwestycji Altus, z  dwustronna wystawą okien.
Składa się z:
-salonu z którego jest wyjście na balkon,
-z w pełni wyposażonej osobnej kuchni,
-sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim i zabudowana szafą,
-łazienki z kabiną prysznicową,
-przedpokoju z zabudowaną szafą.

W cenie  mieszkania  komórka lokatorska, miejsce postojowe w hali garażowej  oraz TV i  internet.

Koszt najmu 2500 zł + 700 zł zaliczka na opłaty administracyjne ( w tym jest woda,ochrona, prąd oraz TV z internetem).
Preferowany najem długoterminowy, okazjonalny dla singla lub pary pracującej.Niestety zwierząt nie zapraszamy do mieszkania.
W mieszkaniu obowiązuje zakaz palenia papierosów, wyrobów tytoniopochodnych i innych.Kaucja 3500 zł .

Budynek Altus znanego dewelopera Invest Komfort charakteryzuje się nowoczesną architekturą.
Z myślą o komforcie mieszkania, części wspólne zostały wykonane z dbałością o każdy ich detal, z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Pomiędzy poszczególnymi segmentami znajduje się fitness wraz z zielonym dziedzińcem dostępnym wyłącznie dla mieszkańców.
Budynek zabezpieczony wideodomofonem, z całodobową ochroną.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.49124
18.5426
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń