fbpx

Idealne dla rodziny, przestronne i perspektywiczne

Piławska
Cena:
1 800 zł
Opis nieruchomości
Idealne dla rodziny, mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy Ferio Gaj.

Cena: 1800 zł

Z przyjemnością oferuję przestronne mieszkanie idealne dla rodziny przy Ferio Gaj.W okolicy dużo przystanków komunikacji miejskiej.

Aktualny podział domu

  • korytarz z dużą szafą
  • salon z wyjściem na balkon
  • oddzielna kuchnia
  • łazienka z toaletą
  • sypialnia z oknem od strony osiedla


Informacje o mieszkaniu

Budynek powstał w latach 80. Mieszkanie jest umeblowane, nie potrzeba nakładów finansowych aby w nim zamieszkać. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku. Przed budynkiem i na terenie osiedla znajduje się dużo miejsc parkingowych. Kuchnia zaopatrzona jest w kuchenkę gazową.

Mieszkanie jest duże i praktyczne, w świetnie skomunikowanej części Wrocławia.

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się obok centrum Ferio Gaj przy ul.Piławskiej.W niedalekiej okolicy znajdziemy również Centrum Gaj, Gimnazjum nr.25 czy siłownię. Balkon nie znajduje się bezpośrednio przy ulicy, co eliminuje problem hałasu.

Jak daleko do punktów orientacyjnych:

Ferio Gaj - 100 metrów
Rynek Wrocław - 15 minut (5 km)
Szpital Borowska - 4 minuty (1,4km)

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu!

Opłaty dodatkowe: 450 zł.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Patryk Rybak
Tekton Property
Tel.:(+48)793 992 273

51.0759
17.04371
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń