fbpx

25m2/ Stan Deweloperski/ Bez PCC 2%/Odlicz 23% VAT

Pawia
Cena:
370 000 zł
Opis nieruchomości
Szukasz inwestycji w sercu miasta lub przytulnego lokum dla singla?

Masz dość szeregowych bloków i szukasz nowej, a zarazem kameralnej inwestycji?

Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, powierzchnia wynosi 25m2 z możliwością zaaranżowania ścianki działowej wydzielającej sypialnie.
Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 5m2.

Nazwa Inwestycji: Studio Centrum
Inwestor: Ochnik Dewelopment
Generalny wykonawca: Unibep SA

Inwestycja doskonała na wynajem długoterminowy dla studentów lub krótkoterminowy, dla turystów lub biznesmenów.
Okolica pełna kawiarni, restauracje, teatry, siłownie czy centra handlowe.
Komunikacje docenią osoby chętnie spędzające czas poza domem a samo mieszkanie traktują jako miejsce do snu i bazę wypadową

Ogrzewanie sterowane elektronicznie, grzejniki podłogowe z funkcją wentylacji i klimatyzacji.

Żeby usprawnić życie społeczności zamieszkującej w mikroapartamentach inwestor Ochnik Dewelopment, zaplanował w Studiu Centrum lobby z recepcją. Wszystko co nie jest niezbędne w mini apartamencie, ulokowane będzie poza nim m.in. pralnia z suszarnią i rowerownia.

Dodatkowe korzyści:

- kupujący zwolniony z podatku PCC (2%);
- możliwość odliczenia podatku VAT (23%);
- lokal o charakterze mieszkalnym pozwala wynajmować inwestycje na lepszych warunkach;

Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością udzielę dodatkowych informacji.
52.24417
20.98365
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń