fbpx

Mieszkanie dla Młodej pary albo Singla

gen. Józefa Hallera
Cena:
299 000 zł
Opis nieruchomości
Przytulne mieszkanie idealne na start dla młodej pary lub singla. Doskonale nadaje się pod inwestycję. Po generalnym remoncie, 2-pokojowe, 29 m2, rozkładowe z osobną kuchnią, w doskonale skomunikowanej dzielnicy Wrocławia - Borek
299 000 zł


Bez prowizji od kupującego!

Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Centrum Handlowego "Borek" z bardzo bliskim dostępem do komunikacji miejskiej, co zapewni szybki dojazd do strategicznych miejsc Wrocławia nawet w godzinach "korków".

Podział mieszkania
  • aneks kuchenny - 5 m2 - wyposażony w niezbędny sprzęt (płyta gazowa dwupalnikowa, okap, lodówka)
  • sypialnia - 9 m2
  • salon - 10.5 m2
  • przedpokój - 1 m2
  • łazienka z WC - 3.5 m2 - z kabiną prysznicową
powierzchnia dodatkowa: piwnica - 2 m2

Informacje o budynku
Budynek powstał w 1970 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze trzypiętrowego budynku. Elewacja budynku oraz klatka schodowa są w trakcie remontu.

Komunikacja
przystanek MPK - 50 m (tramwaje odjeżdżają co kilka minut)

Lokalizacja
wokół w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa: liczne sklepy, apteki, poczta, ZUS, Urząd Skarbowy
CH Borek - 50 m,
Biedronka - 700 m,
szkoły, przedszkola, żłobek, przychodnie lekarskie
Rynek - 4.7 km ( tramwaje co kilka minuty)
SkyTower - 1.7km
Centrum Tenisowe - 450 m

NIE CZEKAJ!Umów się na prezentację jak najszybciej.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.08874
17.00251
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń