fbpx

Prestiżowy apartament w nowej kamienicy metro 200m

Stefana Jaracza
Cena:
4 999 zł
Opis nieruchomości
Apartament znajduje się na strzeżonym obiekcie, a całe mieszkanie jest bardzo ciche, dzięki jednokierunkowej ulicy, na której się znajduje. Całe mieszkanie przeszło generalny remont - postawione na nowo ściany, nowa drewniana podłoga, wstawienie nowych okien i drzwi (prawdziwe drewno) w całym mieszkaniu oraz wszystkie ruchome lub stałe przedmioty są nowe (kuchnia, łóżko, szafy wnękowe). Cały apartament został wykończony w najwyższym standardzie dla ludzi, którzy przykładają uwagę do jakości wykonania i materiałów.

JAKICH LOKATORÓW POSZUKUJEMY?
Poszukujemy lokatorów na długi wynajem na lata (umowa minimum 1 rok), którzy będą mogli poczuć się w mieszkaniu jak w swoim własnym, ale również dbać jak o swoje własne.

LOKALIZACJA I OKOLICA
Warszawa Śródmieście, Powiśle - zaledwie 5 minut do centrum oraz zaledwie 200 metrów do drugiej linii metra Centrum Nauki Kopernik. Mieszkanie znajduje się na jednokierunkowej ulicy naprzeciwko teatru Ateneum, dzięki czemu okolica jest bardzo cicha i spokojna. Na parterze znajdują się lokale usługowe na zamkniętym osiedlu.

SALON
Pokój dzienny został połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Na całej długości salonu oraz w sypialniach znajduje się prawdziwe dębowe drewno (starzejący się dąb) w formie desek. 

ANEKS KUCHENNY
Aneks kuchenny jest otwarty na salon, przedzielony blatem do przyrządzania posiłków. Sprzęty znajdujące się w kuchni - zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, okap kuchenny.

SYPIALNIE (2)
Bardzo duża przestronna sypialnia z wanną i umywalką. W sypialni będzie się znajdować ogromna szafa wnękowa oraz nowe podwójne łóżko. Druga sypialnia znajduje się naprzeciwko pierwszej sypialni oraz podobnie jak pierwsza - powierzchniowo jest to duże pomieszczenie.

ŁAZIENKA
Łazienka jest wyposażona w nową pralkę oraz prysznic. Łazienka jest dodatkowo wentylowana oknem znajdującym się naprzeciwko prysznica wychodzącym do środka budynku. W łazience znajduje się doświetlone duże doświetlone lustro. Całość wykończenia imituję naturalny kamień.

KOSZTY MIESIĘCZNE
- 4 999 zł wynajem mieszkania;
- 850 zł czynsz (ogrzewanie, woda, śmieci);
- 100 zł elektryczność;
- internet, telewizja - brak obecnie umowy, można podpisać według własnego uznania;
- kaucja za mieszkanie 10 000 zł.

DODATKOWE INFORMACJE
- Umowa najmu mieszkania to 1 rok bez negocjacji z możliwością przedłużenia;
- Mieszkanie znajduje się na strzeżonym obiekcie;
- Budynek to stara, ale w całości odnowiona kamienica z 1936 roku (wraz ze wszystkimi instalacjami, brak gazu w budynku);
- Na zdjęciach nie są widoczne niektóre przedmioty, które zostaną dokupione oraz wykonane przed wprowadzeniem się lokatorów - 2 szafy wnękowe, podwójne łóżko, łóżko w drugim pokoju, pralka, mikrofalówka.

52.23736
21.03248
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń