fbpx

Prestiżowy apartament wykończony pod klucz

Szkolna
Cena:
698 000 zł
Opis nieruchomości
Designerski apartament na luksusowym osiedlu wykończony pod klucz

Apartament jest częścią inwestycji zrealizowanej w 2019 roku. Wykończony z dbałością o detale przez projektantkę wnętrz przy użyciu najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

Lokalizacja
Budynek jest częścią inwestycji Ogrody Tesoro oddalonej 10 min od centrum Gdyni  i zaledwie 15 min rowerem od plaży. W promieniu 200 m znajduje się szkoła, a przedszkole 700 m. W najbliższym sąsiedztwie sklepy i rozbudowana infrastruktura usługowa. Sama inwestycja jest niezwykle luksusowa, a jej obszar wynosi 4,5 ha zaaranżowanej zieleni do wyłącznej dyspozycji mieszkańców znajdują się tu wille oraz kamienice z apartamentami oraz wysokiej jakości przestrzenie rekreacyjne tj. miejsca do grillowania, aleje spacerowe, stawy, park.

Nieruchomość
Apartament 3- pokojowy położony na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy całkowicie wykończony i gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie posiada dwa niezależne balkony oraz duże poddasze, które można dowolnie zaaranżować. Wyposażony został wysokiej jakości materiałami, a każda z sypialni posiada dużą szafę w zabudowie. Mieszkanie jest bardzo przestronne dzięki otwartemu planowi przestrzeni dziennej z aneksem kuchennym. Dodatkowo w mieszkaniu zaprojektowano spiżarnię. Przed budynkiem znajdują się zadaszone miejsca parkingowe dla mieszkańców kamienicy. 
Cała inwestycja jest objęta całodobowym monitoringiem oraz posiada ochronę i kontrolę dostępu przy bramie wjazdowej. Bramy wyposażone są w automatyczny czytnik rejestracji tablic samochodowych.


Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji nieruchomości!
54.56749
18.4783
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń