fbpx

Gotowe mieszkanie w Pixel House

Legnicka
Cena:
424 990 zł
Opis nieruchomości
Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 34,06 m2 z osobną kuchnią, doskonale skomunikowane na monitorowanym i strzeżonym osiedlu Pixel House.

Vis-à-vis Magnolia Park
424 990 

Z przyjemnością prezentuję w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane przy ulicy Legnickiej, co zapewnia dostęp do centrów biznesowych i handlowych, wyższych uczelni oraz ośrodków sportowych i kulturalnych. 

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane - istnieje możliwość przejęcia najemcy.

Podział mieszkania
 • oddzielna kuchnia - 4.5 m2 - w pełni wyposażona
 • salon z wyjściem na balkon - 12.5 m2
 • sypialnia - 9 m- jasna z dużym oknem oraz szafą pod zabudowę
 • łazienka z kabiną prysznicową - 4.0 m2
 • przedpokój - ok. 4 m2
Do mieszkania można wprowadzić się praktycznie od zaraz. Mieszkanie jest nowe, więc nawet ewentualne odświeżenie nie będzie konieczne.

Powierzchnie dodatkowe
 • przeszklona loggia - wyciszająca zgiełk miasta
Stanowi doskonałe miejsce wypoczynku. Zapewnia również dodatkowe miejsce do przechowywania rowerów. 

Informacje o budynku
Apartamentowiec z 2019 roku - osiedle Pixel House. Osiedle jest monitorowane z wjazdem przez szlaban na pilota, co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców oraz daje pewność wolnego miejsca parkingowego.

Klatka schodowa świeżo wyremontowana z nową windą. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze ośmiopiętrowego bloku.

Komunikacja
 • W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy
 • Stacja PKP Wrocław Mikołajów  - 950m
Lokalizacja
Wokół w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa:
 • liczne sklepy, apteki, poczta, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, czyli wszystko to, co jest potrzebne każdemu na co dzień
 • Centrum Handlowe Magnolia Park - 250 m
  Biedronka - 500 m,
  Kaufland - 800 m
 • Rynek - 3.7 km
 • Park Popowicki - 7 minut spacerem
 • Hala sportowo - widowiskowa "Orbita" z basenami i lodowiskiem - 2 km
NIE CZEKAJ! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.12212
16.9927
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń