fbpx

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z XIX wieku!

Tadeusza Rejtana
Cena:
549 000 zł
Opis nieruchomości
Zamieszkaj w kamienicy z XIX wieku, w samym sercu Wrocławia! Niemal 90-metrowe mieszkanie jest świetną bazą do przeznaczenia go pod wynajem lub stworzenia wyjątkowego, luksusowego apartamentu, rodem z epoki!
Cena: 549.000 zł

Mieszkanie jest zachowane w bardzo dobrym stanie, na bieżąco remontowane. Wiele elementów zdobniczych (np. sztukaterie) pochodzi z czasów budowy kamienicy (koniec XIX wieku). Instalacja elektryczna w całym mieszkaniu wymieniona na nową. Ogrzewanie można bez problemu przerobić na gazowe. 

Mieszkanie składa się z:
  • trzech osobnych pokoi
  • kuchni
  • łazienki
  • toalety
  • do lokalu przynależy również komórka lokatorska. 
Nieruchomość zlokalizowana na ul. Rejtana, 20 metrów od przystanku tramwajowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny PKP (ok. minuta piechotą), a w niecałe 5 minut tramwajem dotrzemy do Galerii Dominikańskiej i Rynku. Dojazd do galerii Wroclavia zajmie ok. 2 minut tramwajem (jeden przystanek od dworca PKP). 

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji!
Jakub Tomczyk
Tekton Property
tel. 793 993 517
email: jakub.tomczyk@tektonproperty.pl
51.10139
17.03439
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń