fbpx

Mieszkanie blisko Olivia Gate

Artura Grottgera
Cena:
2 200 zł
Opis nieruchomości
Idealne miejsce dla singla lub pary, w ciszy i spokoju, blisko Olivia Gate i  Uniwersytetu Gdańskiego !!!

W pobliżu kompleksy biurowe : Olivia Business Center, Alchemia, Arkońska Business Park oraz Uniwersytet Gdański.

Świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem: 2 minuty do przystanku tramwajowego, 10 minut do przystanku kolejki SKM lub kolei dalekobieżnej Oliwa PKP. Dodatkowo 10 min spacerem do Parku Oliwskiego i Katedry Oliwskiej, 5 minut do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 10 minut jazdy do pasa nadmorskiego i do Sopotu.W pobliżu Żabka, cukiernia, centra handlowe, weterynarz, szpital itd.

Mieszkanie dwustronne składa się z niezależnych pokoi :
- pokoju dziennego,
- sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim, szafą z lustrami oraz komodą
- osobnej kuchni w pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD (zmywarka, lodówko-zamrażarka,kuchenka elektryczna  z piekarnikiem,okap)
- łazienki z kabiną prysznicową wraz z wc, umywalką, pralką oraz czujnikiem dymu
- przedpokoju .
Ogrzewanie centralne,woda piecem dwu funkcyjnym.

Koszt najmu 2200 zł +opłaty administracyjne latem 450 zł/550 zł zimą + zużycie gazu i prądu według licznika.Kaucja 3000 zł.
Internet we własnym zakresie ( jest łącze UPC).
Preferowany najem długoterminowy, okazjonalny, dla osób studiujących lub pracujących, nie palących, zwierzęta do uzgodnienia.

Budynek z lat 60-tych z cegły,odnowiony. Klatka schodowa czysta,zabezpieczona domofonem.Miejsca parkingowe ogólnodostępne.
Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam na prezentacje w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.40061
18.56504
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń