fbpx

88m2 3 pok / rozkładowe z balkonem / klimatyzacja

Buska
Cena:
748 000 zł
Opis nieruchomości
Komfortowe, przestronne mieszkanie z potencjałem - gotowe do zamieszkania! 
3-pokojowe 88m2, w pełni rozkładowe z osobną, jasną kuchnią, doskonale skomunikowane. KLIMATYZOWANE.
748 000 zł

Bez prowizji od kupującego!

Prezentuję przepiękne mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy z dala od głównej ulicy, ale z bliskim dostępem do komunikacji.
Mieszkanie jest dwustronne i dzięki temu słoneczne i ciepłe, co wpływa na niskie koszty ogrzewania w okresie jesienno - zimowym. Klimatyzacja zapewnia komfort w upalne dni.
Rozkład mieszkania oraz przestronność pomieszczeń sprawiają, że mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję.

Podział mieszkania:
 • oddzielna kuchnia z oknem - 14 m2
 • salon z wyjściem na balkon - 18 m2
 • sypialnia - 18 m2
 • pokój dziecięcy (lub gościnny) - 18 m2
 • przedpokój - 11 m2
 • łazienka z wanną i kabiną prysznicową - 8 m2
Zarówno powierzchnia, jak i rozkład mieszkania zapewniają czteroosobowej rodzinie wszystko, czego ona potrzebuje - przestrzeń, spokój i relaks...
Dzięki temu, że mieszkanie jest w pełni wyposażone nowa rodzina może wprowadzić się praktycznie od zaraz.

Powierzchnie dodatkowe
 • balkon
 • piwnica - 4 m2
 • prywatne miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie, które zapewni komfort parkowania o każdej porze dnia i nocy
Informacje o budynku
Budynek z 2000 roku położony z dala od ruchliwej ulicy, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Klatka schodowa po remoncie z nową windą. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze pięciopiętrowego bloku otoczonego drzewami.

Komunikacja
W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy

Lokalizacja
 • W bliskiej odległości znajduje się plac zabaw, na którym dzieci mogą się beztrosko bawić
 • Wokół w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa:liczne sklepy, apteki, poczta, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, czyli wszystko to, co jest potrzebne
 • Biedronka - 500 m
 • CH Borek - 290 m
 • Rynek - 5 km
 • Sky Tower - 1.5 km

NIE CZEKAJ! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.08882
16.99802
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń