fbpx

JUŻ DOSTĘPNY!NOWY! Apartament w Pixel House

Legnicka
Cena:
630 000 zł
Opis nieruchomości
(English description below)
Świetnie zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie 72,10 m2, na przeciwko centrum handlowego Magnolia Park. Dojazd do Rynku zajmuje 10 minut tramwajem.
NOWA Cena: 630.000 zł
Bez prowizji od kupującego!

Mieszkanie jest częścią nowo powstałej inwestycji Pixel House (2019 rok). Dostępne od zaraz, w stanie deweloperskim. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest duży taras (jedno z niewielu mieszkań z tarasem) z widokiem na patio oraz zamykany balkon wyeksponowany na stronę południową. Pomimo, że inwestycja położona jest przy ulicy Legnickiej, w samym mieszkaniu jest cicho, dzięki zastosowaniu dźwiękoszczelnych okien.

Układ pomieszczeń:
  • przedpokój (15,21 m2)
  • pokój 1 (17,24 m2)
  • pokój 2 (12,99 m2)
  • pokój 3 (8,92 m2)
  • łazienka (4,11 m2)
  • toaleta (1,54 m2)
  • kuchnia (12,30 m2) 
Do dyspozycji mieszkańców wózkownia i rowerownia. W budynku poprowadzony jest światłowód (dostępny szybki internet). Istnieje możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu Pixel House (opcja wykupienia miejsca w cenie 200 zł/msc) lub na terenie C.H. Magnolia Park (darmowy). Na parterze budynku znajdzie się pasaż z lokalami usługowymi. 

Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Magnolia Park, a także biurowców, takich jak Business Garden Wrocław. Do siłowni McFit dojście piechotą zajmuje 3 minuty. Dojazd do Rynku tramwajem trwa ok. 10 minut. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się na przeciwko Pixel House. 

Zapraszam do kontaktu! Możliwość prezentacji mieszkania online!
Jakub Tomczyk
Tekton Property
tel. 793 993 517
email: jakub.tomczyk@tektonproperty.pl

Fantastically located, 3 room apartment (72,10 m2), opposite the shopping mall Magnolia Park. It takes 10 minutes to get to the Main Square by tram.
NEW price: 645.000 PLN
Buyer doesn't pay commision

Apartment is a part of newly built investment Pixel House (year 2019). Available now, in builder's finish. A definite asset of this real estate is a large terrace (one of the few apartments with terrace) overlooking the patio and closable balcony, exposed on the south side. Even though the investment is located along the Legnicka street, the apartment inside is quiet, thanks to the modern, soundproof windows.

Room layout:
hallway (15,21 m2)
room #1 (17,24 m2)
room #2 (12,99 m2)
room #3 (8,92 m2)
bathroom (4,11 m2)
toilet (1,54 m2)
kitchen (12,30 m2)
Stroller and bike storage at dispose of occupants. Building is equipped with optical fiber. (access to fast internet). There is a possibility to park the car on the inner parking of Pixel House or Magnolia Park (for free). At the level 0 of the building you will find retail passage.

Localization:
Apartment is located in proximity of Magnolia Park and plenty of offices, such as Business Garden Wrocław. 3 minutes of walk to McFit gym. Commute to the Main Square takes 10 minutes by tram. Nearest municipal public transport stop is located in front of Pixel House.

Feel free to contact! Video presentation available!
Jakub Tomczyk
Tekton Property
tel. 793 993 517
email: jakub.tomczyk@tektonproperty.pl
51.12212
16.9927
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń