fbpx

2x Kawalerka start-up, nowe osiedle, Grabiszyńska

Grabiszyńska
Cena:
475 000 zł
Opis nieruchomości
OFERTA SKIEROWANA DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

GOTOWA INWESTYCJA, gwarancja zwrotu.

Cena: 475 000 BRUTTO (w tym VAT)

Pakiet inwestycyjny 2x Kawalerka typu start-up.
ul. Grabiszyńska, osiedle Kwadrat
Mieszkania kompletnie wyposażone i urządzone. Wysoka jakość remontu oraz sprzętu.
Osobne liczniki oraz internet dla każdej kawalerki.
Mieszkania wynajęte do września 2020r. - z GOTOWYMI NAJEMCAMI.
PRZY ZAKUPIE CESJA UMOWY NAJMU OD RAZU PRZEPISANA JEST NA CIEBIE!!! 
(czynsz 3300zł + media/opłaty 550zł) 3850zł/miesiąc.

WYPOSAŻENIE "POD KLUCZ" W CENIE!!!

Powierzchnia: 39,4m2

- Korytarz (część wspólna)
- 2x pokój z aneksem kuchennym
- 2x łazienka 
- 2x balkon

oraz

MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE!!!

Osiedle Kwadrat powstało w 2019 roku. Świetnie skomunikowane z całym miastem. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. 10 minut komunikacją miejską od rynku.
W okolicy mieszkania bardzo szybko wynajmowalne. 
Na osiedlu sklepy oraz lokale usługowe. Blisko galeria handlowa Tarasy Grabiszyńskie.
W okolicy szkoła i przedszkole. Blisko do Parku Grabiszyńskiego.

OKAZJA!!!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property51.09647
16.98868
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń