fbpx

Duża Hala/Magazyn blisko Wrocławia

Cena:
15 690 zł
Opis nieruchomości

Hala o łącznej powierzchni 889,76 m2, z pomieszczeniami biurowymi. Blisko Wrocławia - Raków/Długołęka.
Cena: 17 zł/m2 - część hali/magazynu; 23 zł/m2 - część biurowa
0% prowizji

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu pojemną halę pod Wrocławiem. Idealnie nadaje się na magazyn lub produkcję.

Powierzchnie:
  • Biuro 1 - 40 m2
  • Biuro 2 - 16 m2
  • Biuro 3 - 38 m2
  • Korytarz komunikacyjny - 33 m2
  • Szatnia - 17 m2
  • Hala 1 - 265 m2
  • Hala 2 - 477,76 m- tymczasowo zawieszona.
Istnieje możliwość wynajęcie całości albo bez Hali 2

Hala jest uzbrojona - gotowa do użytku/dostosowania przez Państwa. Bardzo wygodny i szeroki wjazd pod nieruchomość pozwala na spokojny przywóz/wywóz dostaw.

Rzut w zdjęciach

Lokalizacja:
  • ok. 15 km do węzła S8 na wysokości Oleśnicy
  • ok. 10 km do granic Wrocławia
  • ok. 22 km do węzła s5
Zapraszam do kontaktu!

51.16553
17.26885
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń