fbpx

Duża hala pod działalność / magazyn

Złotej Lilii
Cena:
10 000 zł
Opis nieruchomości
Duża hala 364 m2 wraz z magazynami 76 m2. Idealne pod działalność gospodarczą lub pod bardzo duży magazyn. Różne możliwości wynajmu powierzchni! Psie Pole/Kłokoczyce

Z wielką przyjemnością oferujemy możliwość wynajmu budynku znajdującego się w Kłokoczycach (Psie Pole) idealnie nadającego się pod prowadzenie działalności wytwórczej lub jako przestronny magazyn. W zależności od potrzeb przyszły najemca może wybrać wariant najmu najlepiej odpowiadający jego potrzebom. 

Hal i magazyny zostaną opróżnione ze wszelkich zbędnych dla najemcy przedmiotów!

Wariant 1 - 10 000 zł/mies + VAT
  • Hala - 364 m2
  • ewentualnie biuro - 25 m2
Wariant 2 - 14 000 zł/mies + VAT
  • Hala - 364 m2
  • części wspólne - łazienka (9 m2), kuchnia (10 m2), szatnia (10 m2), pomieszczenie gospodarcze/magazyn (10 m2)
Wariant 3 - 18 000 zł/mies + VAT 
  • Hala - 364 m2
  • biura - 25 m2 i 28 m2
  • magazyny - 76 m2
  • części wspólne 
Wariant 4 - do negocjacji
  • wyczystko co zawiera wariant 3
  • luksusowo wykończone mieszkanie z tarasem znajdujące się na pierwszym piętrze o powierzchni 150 m2
Do każdego z wariantów wchodzi również duży Parking przed halą (zmieści się TIR). 


Budynek posiada dwa niezależne wejścia - jedno od furtki, drugie większe od strony parkingu. Hala jest bardzo przestronna i ustawna dzięki czemu można swobodnie zaadaptować ją pod swoje biznesowe potrzeby. Dlatego też idealnie sprawdzi się pod pojemny magazyn - wykupiony jest pakiet ochrony z przywołaniem lub po działalność wytwórczą - wysoki sufit oraz duża przestrzeń daje swobodę aranżacji. Istnieje możliwość modernizacji obiektu!

WAŻNE - nad halą został profesjonalnie naprawiony dach! Dzięki temu w budynku można bez obaw składować rzeczy.

Zapraszam na prezentację!

51.15743
17.09372
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń