fbpx

Komfortowe mieszkanie z wyjątkowym klimacie Gdyni

Inżynierska
Cena:
2 300 zł
Opis nieruchomości
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, przez nikogo jeszcze nie zamieszkałe, w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo. 

Okolica bardzo spokojna - zabudowana domami jednorodzinnymi i niewielkimi budynkami wielorodzinnymi. Doskonale rozwinięta infrastruktura: stacja SKM-12 minutmolo w Orłowie 25 minut spacerem. Bliskość eleganckiego Centrum Handlowego KLIF( 12 minut).
W pobliżu liczne sklepy oraz targowisko na Placu Górnośląskim 

Mieszkanie  na wyższym parterze w Villi Mirador, składa się z :
-salonu z  aneksem kuchennym z wyspą oraz wydzieloną częścią jadalnianą,
-sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim,biurkiem i  dużą, zabudowaną szafą,
-łazienki z kabiną prysznicową,
-wygodnym hall.

Salon wyposażony w rozkładaną kanapę, stół z 4 krzesłami, komodę  oraz  regał.
Kuchnia w pełni wyposażona (lodówka z zamrażarką, zmywarka, kuchnia elektryczna z piekarnikiem itd.). Wystawa okien dwustronna: północno-wschodnia.
Budynek trzy kondygnacyjny z windą, zabezpieczony wideodomofonem.
Posesja ogrodzona,wjazd bramą na pilota.

Cena wynajmu 2300zł + opłaty administracyjne ok. 400zł + opłaty licznikowe (prąd i gaz).

Istnieje możliwość wynajmu dwóch miejsc postojowych naziemnych na ogrodzonej posesji  za dodatkową opłatą. Internet i TV do uzgodnienia.
Preferowany najem długoterminowy, okazjonalny, dla osób bez zwierząt, nie palących.
Wymagana kaucja jedno miesięczny czynsz.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ  APARTAMENTU Z WYJĄTKOWYM KLIMATEM W DOGODNYM WCZEŚNIEJ USTALONYM TERMINIE .
54.48171
18.54251
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń