fbpx

Wyjątkowa rezydencja w cichej i spokojnej okolicy.

Sosnowa
Cena:
1 499 000 zł
Opis nieruchomości
Unikatowa rezydencja położona w zacisznym miejscu, tylko 25 minut od Gdyni.

Nieruchomość położona została na wyjątkowej (ponad 10 000 m2) działce, graniczącej od południowej strony z lasem znajdującej się w 4 linii zabudowy. Najbliższe zabudowania są oddalone od działki o około 200 m, co gwarantuje nam ciszę i spokój.

Od najbliższej większej miejscowości, jaką jest Kielno, dzieli nas zaledwie 5 minut drogi samochodem, a najbliższe Jezioro Wysoka oddalone jest o 2 km. Odległość od Chwaszczyna to 12 km, od obwodnicy trójmiasta 16 km, do Centrum Handlowego Riviera w Gdyni mamy 24 km.

Na terenie o powierzchni ponad 10 000 m2 posadowiony został około 300 m dom, wybudowany z najwyższą starannością, składający się z 2 kondygnacji, na których znajdziemy min.:

- przestronny salon wraz z częścią jadalnianą 
- kuchnię
- 2 hall'e
- 2 łazienki 
- 2 gabinety 
- 3 sypialnie
- garderobę o powierzchni 50 m2 
- pomieszczenia gospodarcze
- schowek ogrodniczy 
- garaż 2 miejscowy 

Dom otacza przepiękny i zadbany ogród oraz prywatny mały las, w którym wygospodarowano miejsce na kort tenisowy. Cała posiadłość została ogrodzona, a wjazd odbywa się przez bramę na pilota

Właściciele kierując się ekonomią zainstalowali aż 3 systemy ogrzewania. Do dyspozycji są:

- kocioł na pellet 
- piec gazowy podłączony do zewnętrznego zbiornika gazu
- ogrzewanie kominkowe

Dzięki wypracowaniu odpowiedniej metody ogrzewania właściciele potrafią bardzo efektywnie ogrzewać dom, korzystając ze wszystkich systemów. 

Nieruchomość położona w cichej spokojnej okolicy, szczególnie polecana osobom ceniącym wypoczynek od zgiełku miasta.

Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.43586
18.25759
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń