fbpx

Lokal użytkowy na parterze z niezależnym wejściem

Wały Jagiellońskie
Cena:
16 000 zł
Opis nieruchomości
Lokal użytkowy na parterze, z niezależnym wejściem i dużymi witrynami w centrum Gdańska.
Doskonała lokalizacja pod  kawiarnię, usługi bankowe, salon usługowy, biuro doradcze, biuro podróży, itp.

Usytuowany o dużym natężeniu ruchu codziennie gwarantuje duży przepływ klientów.
W sąsiedztwie Ratusz Miasta, PZU, banki, CH Forum, Urząd Miejski, Sąd ,Szpital im. Kopernika.
Dwie minuty do przystanków tramwajowych, autobusowych, a także dworca PKP,

Nieruchomość o pow.140m2, wysokości 3,70m do dowolnego zaaranżowania , wyposażona w monitoring, klimatyzację, drzwi antywłamaniowe, duże witryny, ogrzewanie centralne a także podjazd dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy.
Wokół bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Istnieje możliwość koncesji alkoholowej.

Koszt najmu 16000 PLN/m2 + vat oraz opłaty administracyjne ok.300zł i prąd według zużycia.

Preferowany wynajem długoterminowy, lokal dostępny od zaraz,

Kaucja jedno/dwu miesięczny czynsz do uzgodnienia, okres wypowiedzenia 6 miesięcy.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
0
0
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń