fbpx

Mieszkanie 4 pok. na zielonym Gocławiu

gen. Leopolda Okulickiego
Cena:
639 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie w pięknej zielonej okolicy na Gocławiu. 

Mieszkanie składa się z: 
  • przestronnego salonu (ok 20 m2) z wyjściem na balkon (3,5 m2)
  • trzech sypialni (ok 8, 9 i 12m2) 
  • widnej, wyposażonej kuchni z oknem (ok 7 m2)
  • łazienki z wanną i toaletą (ok 7m2)
  • przestronnego korytarza z pojemnymi szafami wnękowymi (20m2)
Mieszkanie przeszło remont w 2015 r. Kuchnia wyposażona została w niezbędne sprzęty - lodówkę w zabudowie, zmywarkę, piekarnik oraz kuchenkę. W łazience wanna, pralka. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub pod wynajem. 

Nieruchomość bardzo słoneczna - okna z salonu oraz 2 sypialni wychodzą na południowo-wschodnią stronę świata, natomiast z kuchni oraz trzeciej sypialni na południowo-zachodnią. 

W najbliższej okolicy piękne miejsca spacerowe (park nad Balatonem i same jeziorko Balaton), ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, szkoły podstawowa oraz gimnazjum, liczne sklepy (Lidl, Tesco - 1 przystanek komunikacją miejską, kawałek dalej C.H. Promenada) oraz ośrodki rekreacyjne (basen, kręgielnia, Cinema City).  

Nieruchomość idealna pod wynajem! 

Zapraszam do kontaktu!
52.22942
21.09717
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń