TEKTON CAPITAL

Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu.
Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje.
Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii instrumentów inwestycyjnych i różnorodnych metod działania, wiedzy, doświadczeniu.
Zespół Tekton Capital wykorzystuję synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Zakres podstawowej działalności obejmuje:

założyciele i Zarząd
Marcin Wiśniewski
Członek Zarządu

Specjalista w zarządzaniu majątkiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej, gdzie dzięki zaangażowaniu i rekomendacjom od Klientów, przeszedł drogę od asystenta do zarządzającego zespołem.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na SGGW w Warszawie. Od początku kariery zawodowej współpracuje z zamożnymi Klientami przy budowie portfeli inwestycyjnych opartych o aktywa finansowe i nieruchomości, a także pozyskiwaniu finansowania przez osoby prawne i fizyczne. Zapraszany do TVN24 Biznes i Świat jako ekspert z dziedziny finansów osobistych.

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Wróć
Dariusz Tajerle
Prezes zarządu

Menadżer Zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdański i podyplomowych studiów z „Międzynarodowych Rynków Finansowych” na Gdańskiej Akademii Bankowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przez 12 lat w spółkach z Grupy Getin Noble Banku (Open Finance, Noble Bank, Noble Securities) przechodząc przez poszczególne szczeble kariery od Private Bankera do zarządzającego regionem w Private Bankingu Noble Banku złożonego z oddziałów od Wrocławia przez Warszawę po Szczecin i Trójmiasto. Specjalista w dziedzinie zarządzania portfelowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw i budowania sieci sprzedaży. Wspiera rozwój Grupy Nowak, która składa się z blisko 60 podmiotów funkcjonujących w różnych branżach.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami NR 23673.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwóki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – na najlepsze pomysły biznesowe wpada w trakcie długodystansowych biegów wzdłuż trójmiejskiej plaży.

Wróć
Adam Anioł
Wiceprezes zarządu

Doświadczony konsultant i doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych (inwestycji rynkowych, zabezpieczania wartości majątku, optymalizacji podatkowej) oraz budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami w ramach Private Bankingu. Początkowo związany z paryską centralą banku Societe Generale przy tworzeniu i wycenie produktów strukturyzowanych w regionie EEMEA (Eastern Europe, Middle East and Africa). Pełnił również funkcję redaktora i analityka w „Gazecie Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” w ramach serwisu „Parkiet News”.

Od 2015 roku pełni funkcję doradcy zarządu ds. prawnych i ekonomicznych w sopockiej firmie z rynku nieruchomości (budowa i zarządzanie obiektami mieszkaniowymi i komercyjnymi). W TEKTON Capital zarządza działem konsultingowym. Kandydat do 2 poziomu certyfikatu CFA.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Wróć
Wojciech Kisieliński
Członek Zarządu

Członek Zarządu Tekton Capital sp. z o.o. posiadający 7-letnie doświadczenie w pracy na rynku finansowym. Ukończył studia wyższe z zakresu Rachunkowości i Finansów. Pracował na stanowisku Private Banker w Noble Bank, gdzie przez kilka lat obsługiwał Klientów sektora private banking, a następnie zarządzał oddziałem Tekton Property we Wrocławiu.

Brał udział w realizacji projektów emisji obligacji o znacznej wartości przez spółki z sektora finansowego, zarządzania wierzytelnościami oraz deweloperskiego.

Wróć
Zbigniew Nowak
Prezes zarządu

Przedsiębiorca z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Właściciel oraz współwłaściciel ponad 50 spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, rolnictwem, działalnością deweloperską i budowlaną, produkcją materiałów budowlanych, wydobyciem bursztynu, tworzeniem gier mobilnych, badaniami i rozwojem bio-żywności i kilkunastoma innym obszarami działalności.. Spółki, których jest właścicielem, aktywnie współpracują z gdańskimi uczelniami w zakresie BiR.

Doświadczenie: Zakłady Mięsne Nowak (największy producent i dystrybutor w północnej Polsce) – Założyciel. Deo Plaza (projekt deweloperski mieszkaniowo-hotelowy na historycznej Wyspie Spichrzów w centrum Gdańska) – Właściciel. Moonmana (producent i exporter gier mobilnych) – Inwestor. LeenLife (BiR dot. bio-żywności) – Inwestor.

Wykształcenie: Politechnika Gdańska – Mgr Chemii. Uniwersytet Gdański – Studia Pedagogiczne.

Wróć
Zespół
Gdańsk
Warszawa
Wrocław

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – najlepsze pomysły biznesowe pozyskuje podczas biegania.

Dariusz Tajerle
Prezes Zarządu
Menadżer zarządzający z ponad 12-letnią praktyką na rynku finansowym. Licencja Pośrednika nr 23673
Po godzinach

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Adam Anioł
Wiceprezes Zarządu
Manager zarządzający finansami przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w consultingu oraz w branży finansowej przy obsłudze klientów Private Bankingu.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z rodziną oraz uprawiając sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Od lat związana ze środowiskiem tanecznym kocha również rytmy latynoamerykańskie. Matka czwórki przesympatycznych dzieciaków.

Dagmara Tajerle
Dyrektor Oddziału
Dzięki swoim pomysłom jest w stanie z każdej nieruchomości zrobić perełkę sprzedażową. Specjalizująca się w rynku wtórnym Licencja Pośrednika nr 24057
Po godzinach

Osoba o bardzo dużym spokoju wewnętrznym. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, Przyjaciołom. Uwielbia podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Anna Bibrzycka
Asystentka Zarządu
Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i organizację pracy Tekton Capital w Gdańsku jak również w pozostałych oddziałach.
Po godzinach

Trekking górski i zdobywanie kolejnych szczytów umacnia moją odwagę do życia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas dlatego biegam, ćwiczę acroyogę, morsuję. Wyznaję zasadę „Wszystko możliwe gdy się wierzy”.

Sylwia Olsztyn
Property Advisor
Entuzjazm, empatia i duża wiara w siebie pcha ją do przodu. W pracy nie widzi problemów, tylko wyzwania czekające na realizację.
Po godzinach

Czas wolny najchętniej spędzam na Kaszubach, w plenerze, z rodziną, przyjaciółmi, degustując potrawy kuchni francuskiej i wspaniałe wina - oczywiście z umiarem :) . Marzenia aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie .

Marlena Piór-Chastre
Property Advisor
Praca z ludźmi to moja pasja. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży pomagam klientom w realizacji ich życiowych planów.
Po godzinach

Pasjonat sportów zimowych, czynny sędzia hokeja na lodzie, wolne chwile wraz z ukochaną spędza na odkrywaniu nowych smaków w trójmiejskich restauracjach.

Mateusz Zieliński
Property Advisor
Stawia na kreatywne i indywidualne podejście do klienta, minimalizuje czas i maksymalizuje korzyści. Specjalista w szybkiej sprzedaży nieruchomości.
Po godzinach

Prywatnie entuzjasta sportu, motoryzacji i podróży. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi lub biegając po boisku lub w terenie.

Kacper Dutkiewicz
Property Advisor
Student kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizacja Inwestycje i Nieruchomości. Wiedzę zdobytą na uczelni wykorzystuje w terenie.
Po godzinach

Damian Romanowski
Property Advisor
Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości
Po godzinach

Czas wolny od pracy lubię spędzać najlepiej w sposób aktywny i w towarzystwie lubianych osób.

Aleksander Piszczek
Property Advisor
Inżynier z uprawnieniami budowlanymi i zawodową licencją pośrednika. Cel zawodowy: profesjonalna obsługa klienta. Licencja Pośrednika nr 24307.
Po godzinach

Wokalista i autor tekstów w zespole Earthfall. Entuzjasta dobrej zabawy lubiący podróże.

Tomasz Kulewicz
Property Advisor
W 100% zaangażowany i skuteczny w dzialaniu. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości pozwala mu na kompleksowa obsługę każdego rodzaju transakcji.
Po godzinach

Miłośnik zwierząt i dobrej muzyki. Czas wolny najchętniej spędza w gronie swojej rodziny oraz w towarzystwie pupila psa Łatka.

Dariusz Słowiński
Property Advisor
Dynamiczny, kreatywny, potrafiący podejmować odpowiedzialne oraz trafne działania i decyzje. Cel zawodowy: nie tylko bardzo wysoki, ale wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.
Po godzinach

W życiu trzeba wszystkiego próbować. Uwielbiam podróżować autostopem oraz gotować. W wolnych chwilach uprawiam różne sporty i pasjonuje się muzyką. Kształcę swoją grę na pianinie.

Aleksander Kupisiewicz
Property Advisor
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Posiadam doświadczenie w handlu oraz wykształcenie ekonomiczne.
Transakcja na rynku nieruchomości to coś więcej niż operacja finansowa. To obietnica zysku, satysfakcji, bezpieczeństwa. Licencja Pośrednika nr 24578.

Po godzinach

Lubi podróżować oraz spędzać czas z bliskimi osobami. Dąży do wyznaczonych sobie celów.

Aleksandra Skierka
Property Advisor
Studentka pierwszego roku studiów magisterskich, specjalizacja Inwestycje i nieruchomości. Przekłada wiedzę na praktykę.
Po godzinach

Ogromna pasjonatka sportu, kawy i dobrej lektury. Wiecznie uśmiechnięta, nie lubi się nudzić. Uwielbia podróżować oraz gotować.

Kamila Lulińska
Property Advisor
Studentka specjalności Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Ambitna, kochająca wyzwania perfekcjonistka.

Po godzinach

Interesuje się tenisem stołowym i ping pongiem, zdrowym życiem i ekologicznym budownictwem . Pasjonat podróży i sztuki. Wolny czas czynnie spędza z rodziną i znajomymi, najchętniej w otoczeniu natury lub na zawodach sportowych.

Hubert Kulczyński
Property Advisor
Obsługą klienta, handlem i sprzedawaniem towarów i usług oraz kontaktem z ludźmi zajmuje się od młodych lat. Doświadczenie, które nabrał oraz zainteresowanie handlem, sprzedażą i ekonomią równolegle z sukcesami handlowymi sprawia, iż potrafi sprostać każdemu zadaniu.
Po godzinach

Marcin Wiśniewski
Dyrektor Oddziału
Ekspert w budowaniu portfeli inwestycyjnych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej.
Po godzinach

Na najlepsze pomysły wpada biegając wzdłuż trójmiejskich plaż i bulwarami wiślanymi w stolicy. Biega bardzo szybko, a jeszcze szybciej sprzedaje!
Najlepszy na świecie architekt od budowania pozytywnych relacji z Klientami już od pierwszej minuty.

Tobiasz Żuchewicz
Property Advisor
Doświadczenie w bankowości prywatnej i międzynarodowej agencji nieruchomości premium pozwala patrzeć na nieruchomości przez pryzmat wartości aktywów.
Po godzinach

Zamiłowanie do sportu, głównie sztuk walki oraz piłki nożnej. Poznawanie człowieka, a także zachowań ludzkich przez psychologiczne podejście. Pasjonat historii Polski. Ambitny, zawzięty i przede wszystkim skuteczny.

Paweł Michalski
Property Advisor
Specjalista w zakresie rynków finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz biegłość w świecie finansów pozwala spełniać postawione sobie ambicje.
Po godzinach

Michał Bania
Property Advisor
Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu w bankowości i finansach patrzę na nieruchomości jako ważną część zrównoważonego portfela inwestycyjnego.
Po godzinach

Krzysztof Dybowski
Property Advisor
Doświadczenie zbierał w bankowości prywatnej i domu maklerskim. Wysoka jakość obsługi i dobre relacje z Klientami to najważniejsze zalety jego pracy.
Po godzinach

Oczarowany ludźmi, uwielbia zawierać nowe znajomości. Koneser dobrego audio, fotografii ulicznej, na starość zaczął grać na perkusji 

Wojciech Kisieliński
Dyrektor Oddziału
Wieloletnia praktyka na rynku finansowym i w sektorze private banking pozwala mi na sprawne zarządzanie finansami Klientów.
Po godzinach

Hartuję swój umysł dzięki bieganiu i chodzeniu po górach. By odetchnąć i się zrelaksować - okupuję kuchnię i gotuję. Usiedzieć w miejscu nie potrafi, dlatego mając trochę więcej wolnego czasu pakuję rzeczy do plecaka i wyrusza w podróż.

Patrycja Wiśniewska
Property Advisor
Pomoc przy zarządzaniu kapitałem klienta jestjej priorytetem, a przez to nadrzędnym staje się indywidualne podejście, skuteczne działanie oraz kompleksowa obsługa transakcji. Pomimo bycia realistką wierzy, że mając dużą ilość energii i będąc mocno zaangażowanym można urzeczywistnić każde marzenie.

Po godzinach

Klaudia Pakuła
Property Advisor
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Z uśmiechem patrzy w przyszłość, nie obawia się wyzwań i w każdej sytuacji stara się dostrzec dobre strony.
Po godzinach

Prywatnie spełnia się nurkując, biegając i grając na gitarze. Ponadto lubi czytać książki kryminalne i rozwojowe głównie z zakresu psychologii biznesu, mindfulness i coachingowe.

Karolina Kupczyk
Property Advisor
Ukończyła studia na kierunku Coaching i doradztwo filozoficzne na Uniwersytecie Zielonogórskim. W trakcie studiów zajmowała się sprzedażą bezpośrednią oraz zarządzaniem zespołem. Rozwija swoją karierę w kierunku handlu nieruchomościami.
Po godzinach

Hobby Justyny to sport, motoryzacja i podróże. Lubi jeździć na rowerze, grać w siatkówkę i wyskoczyć za miasto na weekend. W wolnym czasie czyta kryminały.

Justyna Więckowska
Property Advisor
Po godzinach

Pasją Joanny są podróże, fotografia i słodkie wypieki. Wolny czas spędza z rodziną i relaksuje się czytając książki.

Joanna Sidelnik
Property Advisor
Posiada wykształcenie z zakresu zarządzania i bankowości oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej.
Cechuje ją profesjonalizm i empatia. Każdego Klienta traktuje indywidualnie i precyzyjnie dobiera ofertę do Jego preferencji.
Bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz zadowolenie Klienta są jej priorytetem.

Po godzinach

Marcin Gaciek
Property Advisor
Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, dążący do wyznaczonych celów. Uważa, że każda osoba jest indywidualna dlatego każdego Klienta traktuję indywidualnie.
Po godzinach
Kogo szukamy
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. marketingu i social media.
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszym oddziale w Trójmieście.
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Dołącz do nas
Jestem zainteresowany stanowiskiem
Chcę pracować w
Dane osobowe
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
Oops! Something went wrong while submitting the form