fbpx
TEKTON CAPITAL

Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu.
Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje.
Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii różnorodnych metod działania, wiedzy i doświadczeniu.
Zespół Tekton Capital wykorzystuję synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Zakres podstawowej działalności obejmuje:

założyciele i Zarząd
Marcin Wiśniewski
Członek Zarządu

Specjalista w zarządzaniu majątkiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej, gdzie dzięki zaangażowaniu i rekomendacjom od Klientów, przeszedł drogę od asystenta do zarządzającego zespołem.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na SGGW w Warszawie. Od początku kariery zawodowej współpracuje z zamożnymi Klientami przy budowie portfeli inwestycyjnych opartych o aktywa finansowe i nieruchomości, a także pozyskiwaniu finansowania przez osoby prawne i fizyczne. Zapraszany do TVN24 Biznes i Świat jako ekspert z dziedziny finansów osobistych.

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Wróć
Dariusz Tajerle
Prezes zarządu

Menadżer Zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdański i podyplomowych studiów z „Międzynarodowych Rynków Finansowych” na Gdańskiej Akademii Bankowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przez 12 lat w spółkach z Grupy Getin Noble Banku (Open Finance, Noble Bank, Noble Securities) przechodząc przez poszczególne szczeble kariery od Private Bankera do zarządzającego regionem w Private Bankingu Noble Banku złożonego z oddziałów od Wrocławia przez Warszawę po Szczecin i Trójmiasto. Specjalista w dziedzinie zarządzania portfelowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw i budowania sieci sprzedaży. Wspiera rozwój Grupy Nowak, która składa się z blisko 60 podmiotów funkcjonujących w różnych branżach.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami NR 23673.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwóki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – na najlepsze pomysły biznesowe wpada w trakcie długodystansowych biegów wzdłuż trójmiejskiej plaży.

Wróć
Adam Anioł
Wiceprezes zarządu

Doświadczony konsultant i doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych (inwestycji rynkowych, zabezpieczania wartości majątku, optymalizacji podatkowej) oraz budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami w ramach Private Bankingu. Początkowo związany z paryską centralą banku Societe Generale przy tworzeniu i wycenie produktów strukturyzowanych w regionie EEMEA (Eastern Europe, Middle East and Africa). Pełnił również funkcję redaktora i analityka w „Gazecie Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” w ramach serwisu „Parkiet News”.

Od 2015 roku pełni funkcję doradcy zarządu ds. prawnych i ekonomicznych w sopockiej firmie z rynku nieruchomości (budowa i zarządzanie obiektami mieszkaniowymi i komercyjnymi). W TEKTON Capital zarządza działem konsultingowym. Kandydat do 2 poziomu certyfikatu CFA.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Wróć
Wojciech Kisieliński
Członek Zarządu

Członek Zarządu Tekton Capital sp. z o.o. posiadający 7-letnie doświadczenie w pracy na rynku finansowym. Ukończył studia wyższe z zakresu Rachunkowości i Finansów. Pracował na stanowisku Private Banker w Noble Bank, gdzie przez kilka lat obsługiwał Klientów sektora private banking, a następnie zarządzał oddziałem Tekton Property we Wrocławiu.

Brał udział w realizacji projektów emisji obligacji o znacznej wartości przez spółki z sektora finansowego, zarządzania wierzytelnościami oraz deweloperskiego.

Wróć
Zbigniew Nowak
Prezes zarządu

Przedsiębiorca z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Właściciel oraz współwłaściciel ponad 50 spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, rolnictwem, działalnością deweloperską i budowlaną, produkcją materiałów budowlanych, wydobyciem bursztynu, tworzeniem gier mobilnych, badaniami i rozwojem bio-żywności i kilkunastoma innym obszarami działalności.. Spółki, których jest właścicielem, aktywnie współpracują z gdańskimi uczelniami w zakresie BiR.

Doświadczenie: Zakłady Mięsne Nowak (największy producent i dystrybutor w północnej Polsce) – Założyciel. Deo Plaza (projekt deweloperski mieszkaniowo-hotelowy na historycznej Wyspie Spichrzów w centrum Gdańska) – Właściciel. Moonmana (producent i exporter gier mobilnych) – Inwestor. LeenLife (BiR dot. bio-żywności) – Inwestor.

Wykształcenie: Politechnika Gdańska – Mgr Chemii. Uniwersytet Gdański – Studia Pedagogiczne.

Wróć
Zespół
Gdańsk
Warszawa
Wrocław

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – najlepsze pomysły biznesowe pozyskuje podczas biegania.

Dariusz Tajerle
Prezes Zarządu
Menadżer zarządzający z ponad 12-letnią praktyką na rynku finansowym. Licencja Pośrednika nr 23673
Po godzinach

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Adam Anioł
Wiceprezes Zarządu
Manager zarządzający finansami przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w consultingu oraz w branży finansowej przy obsłudze klientów Private Bankingu.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z rodziną oraz uprawiając sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Od lat związana ze środowiskiem tanecznym kocha również rytmy latynoamerykańskie. Matka czwórki przesympatycznych dzieciaków.

Dagmara Tajerle
Dyrektor Oddziału
Dzięki swoim pomysłom jest w stanie z każdej nieruchomości zrobić perełkę sprzedażową. Specjalizująca się w rynku wtórnym Licencja Pośrednika nr 24057
Po godzinach

Osoba o bardzo dużym spokoju wewnętrznym. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, Przyjaciołom. Uwielbia podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Anna Bibrzycka
Asystentka Zarządu
Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i organizację pracy Tekton Capital w Gdańsku jak również w pozostałych oddziałach.
Po godzinach

Prywatnie kibic pomorskiego klubu pływackiego. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Magdalena Kurasińska
Specjalista ds. Marketingu
Planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe Tekton Capital oraz aktywnie współpracuje z pozostałymi działami firmy.
Po godzinach

Prywatnie entuzjasta sportu, motoryzacji i podróży. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi lub biegając po boisku lub w terenie.

Kacper Dutkiewicz
Property Advisor
Student kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizacja Inwestycje i Nieruchomości. Wiedzę zdobytą na uczelni wykorzystuje w terenie.
Po godzinach

W wolnym czasie podróżuje i spędza czas z przyjaciółmi. Jest miłośniczką zwierząt. W wakacje zwiedza większość dużych festiwali muzycznych.

Oliwia Fajga
Property Advisor
Studiuje Zarządzanie na specjalności inwestycje i nieruchomości. Umiejętności interpersonalne i dobry kontakt z klientami determinują skuteczność jej działania.
Po godzinach

Wokalista i autor tekstów w zespole Earthfall. Entuzjasta dobrej zabawy lubiący podróże.

Tomasz Kulewicz
Property Advisor
W 100% zaangażowany i skuteczny w dzialaniu. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości pozwala mu na kompleksowa obsługę każdego rodzaju transakcji.
Po godzinach

W życiu prywatnym jest szczęśliwym tatą ciągle uśmiechniętego synka oraz oparciem dla przyszłej żony. Uwielbia wspólne "wypady" w głąb naszego kraju i odkrywanie nowych miejsc, które zapadają w pamięci na długi czas. Lubi się porządnie zmęczyć na siłowni lub podczas gry w piłkę nożną. Jest fanem książek o tematyce rozwoju osobistego.

Jakub Naumowicz
Property Advisor
W powierzone zadania angażuje się całym sobą. Ma mnóstwo pozytywnej energii, która jest niezbędna w pracy z ludźmi. Zrealizowane transakcje i zadowolenie klientów sprawiają mu ogromną radość. Jeżeli szukasz osoby kompetentnej i godnej zaufania, to doskonale trafiłeś!
Po godzinach

Trekking górski i zdobywanie kolejnych szczytów umacnia moją odwagę do życia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas dlatego biegam, ćwiczę acroyogę, morsuję. Wyznaję zasadę „Wszystko możliwe gdy się wierzy”.

Sylwia Olsztyn
Property Advisor
Entuzjazm, empatia i duża wiara w siebie pcha ją do przodu. W pracy nie widzi problemów, tylko wyzwania czekające na realizację.
Po godzinach

Energię życiową czerpie z chwil spędzonych z rodziną. Najwierniejszy kibic syna Filipa. Entuzjastka wielogodzinnych spacerów i jazdy na rolkach.

Monika Owsian
Property Advisor
Jej celem jest dostarczanie najlepszych usług w zakresie nieruchomości w oparciu o najwyższe standardy etyki, wartości i niezmiennego zaangażowania w opiekę nad klientem.Sukces zawodowy mierzy zadowoleniem i lojalnością swoich klientów. Pośrednik nieruchomości, licencja PFRN nr 23152.
Po godzinach

Czas wolny od pracy lubię spędzać najlepiej w sposób aktywny i w towarzystwie lubianych osób.

Aleksander Piszczek
Property Advisor
Inżynier z uprawnieniami budowlanymi i zawodową licencją pośrednika. Cel zawodowy: profesjonalna obsługa klienta. Licencja Pośrednika nr 24307.
Po godzinach

Damian Romanowski
Property Advisor
Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości
Po godzinach

Miłośnik zwierząt i dobrej muzyki. Czas wolny najchętniej spędza w gronie swojej rodziny oraz w towarzystwie pupila psa Łatka.

Dariusz Słowiński
Property Advisor
Dynamiczny, kreatywny, potrafiący podejmować odpowiedzialne oraz trafne działania i decyzje. Cel zawodowy: nie tylko bardzo wysoki, ale wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.
Po godzinach

Rodzina ma dla niej bardzo dużą wartość. Lubi poznawać nowe smaki kulinarne, taniec, muzykę, a także nowinki technologiczne i medyczne. Pasją są podróże, zarówno te bliskie jak i dalsze.

Barbara Weiner
Property Advisor
Doskonale radzi sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalna, komunikatywna, subtelna i konsekwentna w działaniu. Wyznaje motto ''nieruchomości to ludzie, nie mury". Licencja Pośrednika nr 16995.
Po godzinach

Pasjonat sportów zimowych, czynny sędzia hokeja na lodzie, wolne chwile wraz z ukochaną spędza na odkrywaniu nowych smaków w trójmiejskich restauracjach.

Mateusz Zieliński
Property Advisor
Stawia na kreatywne i indywidualne podejście do klienta, minimalizuje czas i maksymalizuje korzyści. Specjalista w szybkiej sprzedaży nieruchomości.
Po godzinach

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Marcin Wiśniewski
Dyrektor Oddziału
Ekspert w budowaniu portfeli inwestycyjnych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej.
Po godzinach

Adrian Andryszczyk
Property Advisor
Po godzinach

Lubi czytać o historii, biznesie, i globalnej polityce. Zwolennik klasycznej mody męskiej. Pasjonuje się samochodami i sportami motoryzacyjnymi. Corocznie śledzi Formułę 1 i marzy o kolekcji klasyków. W wolnej chwili spędza czas z kotką uratowaną z ulicy.

Michał Bania
Property Advisor
Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu w bankowości i finansach patrzę na nieruchomości jako ważną część zrównoważonego portfela inwestycyjnego.
Po godzinach

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Triathlon, biegi OCR, crossfit, surfing czy każda inna aktywność fizyczna to dla niego dobrze spędzony czas i szansa na poznanie pozytywnie zakręconych osób!

Krzysztof Dybowski
Property Advisor
Doświadczenie zbierał w bankowości prywatnej i domu maklerskim. Wysoka jakość obsługi i dobre relacje z Klientami to najważniejsze zalety jego pracy.
Po godzinach

Zamiłowanie do sportu, głównie sztuk walki oraz piłki nożnej. Poznawanie człowieka, a także zachowań ludzkich przez psychologiczne podejście. Pasjonat historii Polski. Ambitny, zawzięty i przede wszystkim skuteczny.

Paweł Michalski
Property Advisor
Specjalista w zakresie rynków finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz biegłość w świecie finansów pozwala spełniać postawione sobie ambicje.
Po godzinach

W wolnych chwilach odpręża się jeżdżąc na rowerze. Lubi wycieczki górskie oraz czas spędzany z psem.

Rafał Skibiński
Property Advisor
Nieustannie dąży do podnoszenia jakości świadczonych usług. Jest ambitny i dotrzymuje danego słowa. Praca pośrednika jest dla niego wyzywaniem, ponieważ przez ciągłą naukę może pomagać ludziom realizować marzenia zakupu nieruchomości. Licencja Pośrednika nr 22623.
Po godzinach

Prywatnie lubi podróżować, odkrywać mało znane i ciekawe miejsca. Koncerty i festiwale muzyczne to jej żywioł. Dodatkowo interesuje się fotografią, filmem i montażem. W wolnych chwilach rysuje i czyta poradniki dotyczące rozwoju osobistego. Uwielbia spędzać czas w aktywny sposób.

Aleksandra Wika
Property Advisor
Aktualnie studiuje analitykę biznesu. Duże doświadczenie w sprzedaży na rynku finansowym pozwala jej na spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. Jest ambitna i stawia na ciągły rozwój, który wpłynie nie tylko na jej osobę, ale również na zadowolenie jej klientów.
Po godzinach

Katarzyna Witkowska
Property Advisor
Doświadczenie w kredytach hipotecznych oraz sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Podejmuje się trudnych tematów, pomaga w sprzedaży/nabyciu nieruchomości zadłużonych, potrafi trudne sprawy wytłumaczyć w przystępny sposób.
Po godzinach

Fan piłki nożnej, aktywnie grający. Choć urodzony na terenach nizinnych uwielbia góry, zwłaszcza polskie Tatry. Interesuje się filozofią i polityką. Lubi poznawać nowych ludzi.

Albert Zimoch
Property Advisor
Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych oraz na rynku nieruchomości premium. Wiedza nabyta w trakcie kariery zawodowej pozwala mu na skuteczne doradztwo biznesowe w obszarze nieruchomości nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Po godzinach

Oczarowany ludźmi, uwielbia zawierać nowe znajomości. Koneser dobrego audio, fotografii ulicznej, na starość zaczął grać na perkusji 

Wojciech Kisieliński
Dyrektor Oddziału
Wieloletnia praktyka na rynku finansowym i w sektorze private banking pozwala mi na sprawne zarządzanie finansami Klientów.
Po godzinach

W wolnych chwilach, swój czas spędza aktywnie tańcząc swing, trenując szermierkę i rozwijając kuglarskie umiejętności. Wakacje poświęca na współorganizację festiwalu „Pieśń Naszych Korzeni” oraz podróże do ciepłych krajów.

Denis Firat
Property Advisor
Otwartość na kreatywne rozwiązania, przy jednoczesnym trzymaniu się swoich zasad pozwala mu na sukcesywną współpracę z Klientem i rozwijanie pasji do nieruchomości. W życiu i pracy kieruje się mottem „Rób to co uważasz za słuszne i rób to dobrze”.
Po godzinach

Prywatnie lubi spędzać czas z przyjaciółmi i z dobrą książką.

Marcin Gaciek
Property Advisor
Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, dążący do wyznaczonych celów. Uważa, że każda osoba jest inna, dlatego każdego Klienta traktuje indywidualnie.
Po godzinach

Paweł Janiszewski
Property Advisor
Po godzinach

"Prywatnie spełnia się nurkując, biegając i grając na gitarze. Lubi spacery wśród natury. Ponadto lubi czytać książki kryminalne i rozwojowe głównie z zakresu psychologii biznesu, mindfulness i coachingowe. Lubi eksperymentować w kuchni.

Karolina Kupczyk
Property Advisor
Ukończyła studia na kierunku Coaching i doradztwo filozoficzne na Uniwersytecie Zielonogórskim. W trakcie studiów zajmowała się sprzedażą bezpośrednią oraz zarządzaniem zespołem. Rozwija swoją karierę w kierunku handlu nieruchomościami.
Po godzinach

Pasją Joanny są podróże, fotografia i słodkie wypieki. Wolny czas spędza z rodziną i relaksuje się czytając książki. Miłośniczka dobrej kuchni.

Joanna Sidelnik
Property Advisor
Posiada wykształcenie z zakresu zarządzania i bankowości oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej. Cechuje ją profesjonalizm i empatia. Każdego Klienta traktuje indywidualnie i precyzyjnie dobiera ofertę do Jego preferencji. Bezpieczne przeprowadzenie transakcji oraz zadowolenie Klienta są jej priorytetem.

Po godzinach

Hobby Justyny to sport, motoryzacja i podróże. Lubi jeździć na rowerze, grać w siatkówkę i wyskoczyć za miasto na weekend. W wolnym czasie czyta kryminały.

Justyna Więckowska
Property Advisor
Po godzinach

Hartuję swój umysł dzięki bieganiu i chodzeniu po górach. By odetchnąć i się zrelaksować - okupuję kuchnię i gotuję. Usiedzieć w miejscu nie potrafi, dlatego mając trochę więcej wolnego czasu pakuję rzeczy do plecaka i wyrusza w podróż.

Patrycja Wiśniewska
Property Advisor
Pomoc przy zarządzaniu kapitałem klienta jest jej priorytetem, a przez to nadrzędnym staje się indywidualne podejście, skuteczne działanie oraz kompleksowa obsługa transakcji. Pomimo bycia realistką wierzy, że mając dużą ilość energii i będąc mocno zaangażowanym można urzeczywistnić każde marzenie.

Po godzinach

Po pracy lubi zamieniać się w typową "Panią domu". Gotowanie w szczególności dla kogoś sprawia jej dużo radości. W między czasie wyskoczy porobić trochę fotek ulicznych. Wieczorami bierze się za dramaty- oczywiście te filmowe lub dobrą książkę kryminalną. Z aktywności najbardziej lubi pływanie i spacery z dala od gwaru miasta.

Katarzyna Zimoch
Property Advisor
"Nie ma sytuacji bez wyjścia" - to domena, której mocno się trzyma. Dzięki czemu z zacięciem i uśmiechem idzie przez życie. Doświadczenie zdobyła w bezpośredniej pracy z klientem z nastawieniem na spełnianiu jego oczekiwań.
Po godzinach
Kogo szukamy
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszym oddziale w Trójmieście.
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Dołącz do nas
Jestem zainteresowany stanowiskiem
Chcę pracować w
Dane osobowe
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
Oops! Something went wrong while submitting the form