fbpx

Nowe 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne Nyska

Nyska
Cena:
426 400 zł
Opis nieruchomości
0% PROWIZJI. Funkcjonalny 3-pokojowy apartament doskonały do zamieszkania, ale również jako inwestycja pod wynajem.

Apartament wykończony jest w standardzie deweloperskim, natomiast dla Państwa wygody deweloper wykończy go pod klucz za dodatkową opłatą od 690 zł/m2, w zależności od wybranego pakietu.

W apartamencie 3-pokojowym znajdziemy następujące powierzchnie:
1) salon z aneksem kuchennym o powierzchni 20,22 m2,
2) główną sypialnię o powierzchni 11,56 m2,
3) sypialnię o powierzchni 9,33 m2,
4) łazienkę o powierzchni 4,20 m2 z możliwością instalacji wanny albo prysznica,
5) korytarz z miejscem na szafę wnękową.
Rozkład mieszkania pozwala na wyodrębnienie trzech niezależnych pokoi, przez co z łatwością można go przeznaczyć również na mieszkanie inwestycyjne pod wynajem.

Salon i druga sypialnia posiadają dostęp do balkonu. Mieszkanie posiada wschodnią ekspozycję okien.

Swoim położeniem apartament zachwyci miłośników życia w sercu miasta, ponieważ jest doskonale skomunikowany ze ścisłym centrum miasta, jak również z głównymi drogami prowadzącymi do autostrady A4, czy drogi 94 prowadzącej do Opola. Do najbliższego parku - Parku Tarnogajskiego - dotrzecie Państwo w 10 minut spacerem. W pobliżu budynku znajdują się takie markety jak: Carrefour, Kaufland, Lidl. Ok. 200 metrów od budynku znajduje się szkoła podstawowa, a za nią przedszkole.

Apartament będzie gotowy do odbioru w I kwartale 2020 roku.

Kupujący nie płaci prowizji od transakcji nabycia - pokrywa ją deweloper!

51.08504
17.05317
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.