fbpx

Bemowo | 2 pokoje | 46 m2 | Balkon | KW

Czerwonych Maków
Cena:
439 000 zł
Opis nieruchomości
Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m2 na warszawskim Bemowie to idealne mieszkanie dla singla bądź pary, którzy szukają nietuzinkowych wnętrz z bliskością terenów zielonych oraz różnorodnych środków komunikacji miejskiej.

LOKALIZACJA
Warszawa, Bemowo, Nowe Bemowo, Czerwonych Maków - odległość od centrum około 6,5 km. Główną zaletą tego mieszkania jest bliskość różnorodnych środków komunikacji miejskiej, w której główną rolę stanowią tramwaje znajdujące się przy skrzyżowaniu ulic Radiowej i Powstańców Śląskich. Oprócz tego mamy dostęp do szerokiej puli przystanków autobusowych, a co za tym idzie i samych autobusów.

Nowe Bemowo charakteryzuje się zróżnicowaną pod względem wielkości i wieku zabudową wielorodzinną. Główną zaletą jest mnogość lokali handlowych, usługowych i gastronomicznych. Nie licząc małych sklepów osiedlowych, w granicach 500m znajdziemy sklepy typu Biedronka i Stokrotka, a także Bazarek "Targowisko Bemowo", w którym zaopatrzymy się w świeże i dobre jakościowo produkty żywieniowe. Na dodatek w odległości 2 km znajduje się Centrum Handlowe "Galeria Bemowo", w którym oprócz standardowych sklepów znajduje się również Kino i Kręgielnia.

W najbliższej okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, jednak najciekawszym wydaje się Fort Bemowo, który dzięki swojej rewitalizacji, jest idealnym miejscem na długie spacery i odpoczynek z rodziną. Niezależnie od tego można śmiało stwierdzić, że w niedalekim otoczeniu znajduje się wiele przedszkoli, szkół podstawowych, a także przychodnie rodzinne czy apteki. Bliskość Wojskowej Akademii Technicznej jest dodatkowym atutem dla osób studiujących, bądź zamierzających podjąć naukę na wspomnianej uczelni.

POMIESZCZENIA
Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń, które mogą pełnić zarówno funkcję dwóch sypialni, jak również sypialni oraz salonu. Oprócz tego wyremontowane zostały osobna kuchnia i łazienka z prysznicem. W kuchni znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty takie jak kuchenka, lodówka, piekarnik, okap i zmywarka. Mieszkanie nie posiada umeblowania, nie licząc zabudowy kuchennej oraz sypialni, w której jest szafa wnękowa.

DODATKOWE INFORMACJE
- Czynsz - 550zł
- Balkon
- Obligatoryjny wykup komórki lokatorskiej za 20 tyś zł. 
- Ekspozycja Południowa
- Rok budowy: 1985 rok
- Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - można finansować kredytem
52.25357
20.91952
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń