fbpx

Gdańsk 3 pokoje z dużym balkonem! ZASPA SPRAWDŹ

Stanisława Skarżyńskiego
Cena:
550 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 65m2 położone na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1991 roku, zlokalizowane na ulicy Stanisława Skarżyńskiego w Gdańsku na Zaspie, mieszkanie dwustronne z ekspozycją zachodnią oraz wschodnią. Mieszkanie do własnej aranżacji na podłodze dobrze zachowany parkiet. Średnia wysokość czynszu administracyjnego to 550zł, mieszkanie jest bardzo ciepłe i słoneczne dzięki dwustronnemu układowi (ekspozycja wschodnio-zachodnia). Ogrzewanie, ciepła woda miejska.

Na mieszkanie 65m2 składa się:
-pokój 21,62m2
-pokój 11,63m2
-pokój 11,66m2
-kuchnia 6,37m2
-łazienka 3,31m2
-wc 1,10m2
-hol 8,33m2
duży balkon

Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica, pod budynkiem jest ogólnodostępne miejsce postojowe! Klatka szeroka, budynek dobrze zachowany zabezpieczony domofonem.

LOKALIZACJA:
Gdańsk Zaspa-spokojna i cicha okolica, dookoła dużo zieleni, a dla aktywnych siłownia "pod chmurką". W pobliżu niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa z licznymi sklepami, przedszkolem, do Galerii Bałtyckiej dojdziemy w 12minut. Jednak największym atutem tejże nieruchomości jest bliskość gdyż z Zaspy wszędzie mamy blisko!

KOMUNIKACJA:
Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do niezbędnych i najczęściej uczęszczanych miejsc w Trójmieście, natomiast dla osób poruszających się komunikacją miejską dojdziemy na przystanek autobusowy/tramwajowy w niecałe 5minut a do SKM Zaspa w 10minut.

Cena do negocjacji!
W razie jakichkolwiek pytań proszę uprzejmie o kontakt. Serdecznie zapraszam na prezentację!
54.3887
18.60474
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń