fbpx

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum

Mikołaja Reja
Cena:
399 000 zł
Opis nieruchomości
Świetnie zlokalizowane mieszkanie z potencjałem z własnym miejscem parkingowym w hali garażowej. Wzgórze Świętego Maksymiliana to idealna dzielnica dla ludzi ceniących sobie łatwość dojazdu w każde miejsce.

Na osiedlu znajdują się punkty handlowo usługowe takie jak piekarnia, sklepy spożywcze, fryzjer, apteka czy bank. W odległości 200m od mieszkania jest wiele punktów opieki nad dziećmi. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość do centrum miasta (ul Świętojańska ok 10 min spacerem), zarówno nad morze jak i na Polankę Redłowską 20 min spacerem. Dodatkowo do centrum handlowego Riviera jest zaledwie ok. 15 min pieszo.

Nieruchomość znajduję się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku, który został oddany w 1999r. Zadbana klatka schodowa jest zabezpieczona domofonem.

2-pokojowe mieszkanie o zachodniej ekspozycji daje dużo światła przez cały dzień oraz naturalne ogrzanie pomieszczeń. Nieruchomość składa się z:
- sypialni
- salonu z aneksem kuchennym
- łazienki
- balkonu

Niskie opłaty w granicach 348 zł miesięcznie.
Dostępne od zaraz. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest gotowe do wprowadzenia. Wyposażenie mieszkania do uzgodnienia.
Do mieszkania obligatoryjnie przynależy miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 30tyś zł)

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania
54.50463
18.54172
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń