fbpx

2 POKOJE Z BALKONEM I TARASEM

Władysława Jagiełły
Cena:
419 000 zł
Opis nieruchomości
W pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie mieści się przy ul. Władysława Jagiełły. Świetnie skomunikowana nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut od Gdańska Głównego. Dla mieszkańców poruszających się samochodem dużym atutem jest szybki dostęp głównych arterii komunikacyjnych trójmiasta, w tym do Traktu św. Wojciecha, Obwodnicy Trójmiasta czy alei Vaclava Havla.

Osiedle charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. W bezpośrednim otoczeniu budynku zlokalizowane są części zielone, w tym oczko wodne oraz roślinność. Okolica spokojna i zadbana, ze stale rozwijającą się infrastrukturą.

Budynek został oddany do użytku w 2010 roku. Pomimo niskiej zabudowy w budynku funkcjonuje winda. Wejście do nieruchomości zabezpiecza wideodomofon. Budynek wyposażony jest we własny piec gazowy, co przekłada się na znacznie niższe opłaty w sezonie grzewczym.

Mieszkanie o powierzchni 50,46 m2 zlokalizowane jest na wysokim partnerze 2-piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie o trójstronnej ekspozycji (WSCH, PŁD, ZACH) jest ciepłe i znakomicie oświetlenie. W jego skład wliczamy:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnię, 
- łazienkę,
- przedpokój,
- balkon oraz taras

Nieruchomość dodatkowo zabezpieczona drzwiami antywłamaniowymi, zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi oraz alarmem.  

Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4 m2 oraz naziemne miejsce parkingowe za szlabanem- płatne dodatkowo 16 000 zł. 

Wyposażenie mieszkania wliczane jest w cenę nieruchomości. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pieniężnych. 

Czynsz administracyjny plasuje się na poziomie ok. 400 zł. 

Wydanie mieszkania we wrześniu


Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji mieszkania.
54.30496
18.61406
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń