fbpx

Przestronne mieszkanie z tarasem i loggią

Aleja Rzeczypospolitej
Cena:
1 099 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie składa się z :
- przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym,
- 2 łazienek,
- sypialni,
- gabinetu, 
- tarasu z widokiem na panoramę miasta
- loggi.

Niebywałym atutem tego mieszkania jest fakt, iż jest ono bardzo dobrze doświetlone!

W pobliżu liczne sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, przystanek autobusowy oraz wielu punktów usługowych.

Prestiżowy i przestronny apartament o powierzchni aż 108 m2 znajdujący się na Błoniach Wilanowskich to idealny wybór dla pary bądź rodziny z dzieckiem, którzy szukają luksusowego mieszkania, ogromnej otwartej przestrzeni w strefie dziennej oraz cudownego widoku na Oś Królewską.

LOKALIZACJA
Warszawa, Wilanów - odległość od centrum - ok 8,5km. Główną zaletą tego mieszkania jest bliskość wszelkiego rodzaju lokali usługowo-handlowych, które zlokalizowane są w parterach apartamentowców przy Osi Królewskiej i Alei Rzeczypospolitej. Szeroka pula różnorodnych sklepów od lokalnych piekarni, po sieciówkowe kawiarnie uzupełniona jest Pasażem Handlowym Wilanów, w którym znajdziemy butiki, restauracje, sklep spożywczy, a także siłownię.

Jedną z przyczyn, dla których ludzie wybierają mieszkanie w Wilanowie, jest bliskość terenów zielonych, połączonych z dobrą urbanistyką przestrzenną, która w harmonijny sposób łączy ze sobą różne elementy przestrzeni. Od strony Zachodniej znajduje się zespół terenów łąkowo leśnych, w skład którego wchodzą m.in. Park Pokoleń i Park Ostoja Wilanów. Dzięki Osi Królewskiej, która sama w sobie posiada tereny zielone z przeznaczeniem pod spacery i rekreacje, zachodnie części zieleni są bezpośrednio połączone z główną atrakcją tej okolicy, czyli Pałacem Króla Jana III Sobieskiego połączonego z Parkiem Pałacowym i Jeziorem Wilanowskim.

Tereny rekreacyjne wykraczają poza wcześniej wspomniane tereny zielone. W okolicy znajduje się bardzo dużo ścieżek oraz placów zabaw, a najsłynniejszym miejscem jest Plaża Wilanów, która łączy ze sobą Plac Zabaw, Wybieg dla psów i tereny pod lekką infrastrukturę eventową. Dzięki poszerzeniu ilości placówek oświatowych na terenie Wilanowa, okolica jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, a nowe ośrodki medyczne powodują, że nie trzeba jeździć do innych części miasta.

Wilanów jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. Bez przesiadkowo dojedziemy w 11 minut do Metra Wilanowska, w 20 do Metra Politechnika i w 30 min na Dworzec Centralny.

Linie Autobusowe: 217, 379, 522, N81

POMIESZCZENIA
Apartament jest wyjątkowy ze względu na swój niecodzienny układ oraz duża otwartą przestrzeń. Jest ono podzielone na strefę dzienną i nocną, gdzie główną rolę pełni olbrzymi salon połączony z Jadalnią i Kuchnią. Znajduje się w nim duży, wygodny narożnik, fotel typu uszak, telewizor, stół jadalniany z krzesłami, przeszklona gablotka oraz szafy wnękowe. Kuchnia oddzielona jest od wysokim blatem barowym, za którym znajdują się szafki i blaty robocze. Posiada ona wszystkie niezbędne sprzęty AGD, a także znajduje się w niej wejście do spiżarni.

W części nocnej znajduje się mniejsza sypialnia, która obecnie pełni funkcję garderoby, mała łazienka z pralką i prysznicem oraz duża sypialnia z przynależącą do niej większą łazienką. Pokoje są bardzo przestronne i ustawne. Cechuje je spójność kompozycyjna i kolorystyczna z resztą mieszkania. W każdym pomieszczeniu, oprócz łazienek, znajdują się jasne drewniane panele wysokiej jakości, a ściany są w uniwersalnym, szarym kolorze.

Jedną z głównych zalet tego mieszkania jest ogromny, 25 metrowy, balkon, który otacza całe mieszkanie z dwóch stron. Wszystkie okna w mieszkaniu są duże, panoramiczne, dzięki czemu każdym z nich można wyjść na wspomniany wcześniej balkon.

Do mieszkania przynależą również dwa duże miejsca postojowe dodatkowo płatne po 50 tyś. zł za miejsce, oraz duża 12 metrowa komórka lokatorska.

DODATKOWE INFORMACJE
- Czynsz wynosi  zł
- Piętro: 4/4
- Nowoczesny apartament z ochroną
- Podziemny parking - 2 miejsca obok siebie
- Komórka lokatorska znajduje się od razu przy wejściu do klatki schodowej z windą
- Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - można ubiegać się o kredyt
52.16261
21.07016
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń