fbpx

Piękny 2 pokojowy apartament w Śródmieściu CENTRUM

Jana Heweliusza
Cena:
575 000 zł
Opis nieruchomości

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz!

Podstawowe informacje:
Mieszkanie położone w wymarzonej dzielnicy wielu osób jakim jest Gdańskie Śródmieście przy ulicy Jana Heweliusza tuż przy Galerii Madison. Metraż mieszkania to 53,10m2; 2 pokoje z ścianami wygłuszającymi, 3 piętro, w budynku 3 piętrowym, przynależna piwnica. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz kulturalno-rozrywkowa.

Mieszkanie całkowicie wyposażone
m.in. w 2 telewizory, sprzęt AGD i łóżka, wykończenie na wysokim poziomie i nowy sprzęt sprawia, że mieszkanie jest od razu gotowe do zamieszkania czy do dalszego wynajmu, sprawdza się ono zarówno w wynajmie krótkoterminowym jak i długoterminowym, przedstawiona cena zawiera całe wyposażenie mieszkania!

Na mieszkanie 53,10m2 składa się:
-kuchnia z jadalnią (ok. 17,80m2)
-pokój (ok. 15,6m2)
-pokój (ok. 15m2)
-korytarz pomiędzy pokojami, a kuchnią
-łazienka (ok. 2,70m2)

Mieszkanie ciche i ciepłe.
Dodatkowo mamy duży balkon ponad 4m2, piwnicę, wspólne poddasze oraz miejsce postojowe pod budynkiem z bramą na pilot

Wysokość czynszu to około 450zł latem i 650zł zimą.

KOMUNIKACJA:
Lokalizacja mieszkania w centrum miasta zapewnia komfort w komunikacji, zarówno dla osób poruszających się autem jak i komunikacją miejską:

-5 minut do Gdańsk Główny PKP oraz SKM`ki
-3-5minut do przystanku autobusowego oraz tramwajowego który zapewnia bezpośredni dojazd do wszystkich najpotrzebniejszych i najciekawszych punktów na mapie Gdańska.

Nieruchomość polecana zarówno dla singli, par oraz rodzin z dziećmi jak i inwestorów, którzy chcieliby czerpać korzyści finansowe z wynajmu mieszkania!

Serdecznie zapraszam na prezentację i służę pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

54.35652
18.65076
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń